Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Skarga na Fircu


Sygen

Recommended Posts

1.Twój Nick: Sygen

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Fircu

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina:  30 marc  ok 16.o3

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): hltv, jezeli nie ma to czy nagrywa sie automatycznie demko z gry na tym serwie ? jezeli tak to prosze mi powiedziec jaka jest jego nazwa, chetnie wstawie swoje demko na ktorym wszystko widac.

6.Opis sytuacji: Mapa artcic, jak wiadomo gdy nie ma admina kazdy na niej skraca wiec na samym poczatku mapki admin Fircu napisal na admin say ze za skracanie jest ban na 1h. Po kilku rundach bylem w tt i patrzylem kto skraca na samym koncu mapy. Zobaczylem ze gracz Siwek skrocil co powiedzialem dla Firca. On powiedzial ze Siwek tego nie zrobil. Napisalem ze zloze skarge a Fircu odpowiedzial "ty Sygen sobie mozesz". Wiec ja sie pytam, czy sa tu jakies dodatkowe przywileje dla innych gracz ?! Admin musi wszystkich traktowac rowno, a to ze jakis jego koleszka zlamal regulamin widac go zbytnio nie obchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam sytuacji, ale o 16:03 mnie nie było na DR (100 % bo byłem wtedy w sklepie.)

Kolejna sprawa, pamiętam że byłem na mapce artic, ale to (15:30? coś takiego), ale Fric'a wtedy nie było, był Wild i może potwierdzić. 

 

 

Edit 

A teraz patrzę na listę graczy na Game Tracker, to nie był czasem gracz "Siwek :D" a nie "Siwy" ?

Link to comment
Share on other sites

Też widzialam ze Firciu skraca na arctiku i gada ze ma takie bh ze 19 sec mapke

jak nie miałem adma skracalem jak Głupi  a od  kiedy mam adma ani razu jeszce nie skruciłem jeszce i nie pitol mi tu 

i nie gadalem tak ze mam takie BH i wez nie klam tu

Link to comment
Share on other sites

Po 1 tak nie bylo i nie pisalem tak ze ty sobie mozesz nie przypominam sobie tego ze ty pisales ze na mnie skarge złożysz 

a po 2 jakis siwek to nie moj koleszka!

Link to comment
Share on other sites

Zrobie demko jak skracasz i już ..

wkurzasz mnie wyzywasz naokrąglo..

ja juz nie skracam odkat mam adma i nie wyzywam ludzi. jak taka jestes do przodu dawaj dowody czekam  jak wyzywalem ludzi i skracalem 

Link to comment
Share on other sites

Fircu, jezeli to nie jest twoj kolega to dlaczego go nie zbanowales jezeli powiedzialem Ci ze on skaracal ? I nie napisales ze ja sobie moge, powiedziales to.

Link to comment
Share on other sites

Fircu, jezeli to nie jest twoj kolega to dlaczego go nie zbanowales jezeli powiedzialem Ci ze on skaracal ? I nie napisales ze ja sobie moge, powiedziales to.

nie przypominam sobie tego i nie przypominam sobie tez tego ze ty pisales ze dasz na mnie skarge!

tyle mam do powiedzenie

Link to comment
Share on other sites

A jakos wczesniej to robiles wiec taka wymowka jest nie na miejscu...

Teraz sobie mozesz powiedziec ze tego nie przypominasz, nie masz za grasz honoru. Jestes pewnie jakims dzieciaczkiem ktory dostal troche wladzy i nie wie co zrobic. Powinniscie bardziej dobierac ludzi bo z takimi cwaniaczkami to ta serwerownia nie pociagnie dlugo.

Link to comment
Share on other sites

A jakos wczesniej to robiles wiec taka wymowka jest nie na miejscu...

Teraz sobie mozesz powiedziec ze tego nie przypominasz, nie masz za grasz honoru. Jestes pewnie jakims dzieciaczkiem ktory dostal troche wladzy i nie wie co zrobic. Powinniscie bardziej dobierac ludzi bo z takimi cwaniaczkami to ta serwerownia nie pociagnie dlugo.

 

 

co robilem wczesniej ? banowalem na slowo? bo nie ogarniam Cię 

Jezeli zbaanowalem na słowo to miałem pewna informację i go widzaiałem jak skracał !

Link to comment
Share on other sites

Paaula, to wedlug Ciebie mam za kazdym razem od razu nagrywac co sie dzieje ?!

Zawsze jest taka zmowa administracji ze "nie ma dowodow wiec skarga nie wazna". Zalosne to jest, nie umiecie przyznac ze wybraliscie zla osobe na admina ? Czy wszyscy z "wladza" moga robic co chca ?

Link to comment
Share on other sites

  • Root
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: BRAK DOWODÓW ^^Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy