Skocz do zawartości

Skarga na Fircu


Sygen

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Sygen

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Fircu

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina:  30 marc  ok 16.o3

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): hltv, jezeli nie ma to czy nagrywa sie automatycznie demko z gry na tym serwie ? jezeli tak to prosze mi powiedziec jaka jest jego nazwa, chetnie wstawie swoje demko na ktorym wszystko widac.

6.Opis sytuacji: Mapa artcic, jak wiadomo gdy nie ma admina kazdy na niej skraca wiec na samym poczatku mapki admin Fircu napisal na admin say ze za skracanie jest ban na 1h. Po kilku rundach bylem w tt i patrzylem kto skraca na samym koncu mapy. Zobaczylem ze gracz Siwek skrocil co powiedzialem dla Firca. On powiedzial ze Siwek tego nie zrobil. Napisalem ze zloze skarge a Fircu odpowiedzial "ty Sygen sobie mozesz". Wiec ja sie pytam, czy sa tu jakies dodatkowe przywileje dla innych gracz ?! Admin musi wszystkich traktowac rowno, a to ze jakis jego koleszka zlamal regulamin widac go zbytnio nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam sytuacji, ale o 16:03 mnie nie było na DR (100 % bo byłem wtedy w sklepie.)

Kolejna sprawa, pamiętam że byłem na mapce artic, ale to (15:30? coś takiego), ale Fric'a wtedy nie było, był Wild i może potwierdzić. 

 

 

Edit 

A teraz patrzę na listę graczy na Game Tracker, to nie był czasem gracz "Siwek :D" a nie "Siwy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widzialam ze Firciu skraca na arctiku i gada ze ma takie bh ze 19 sec mapke

jak nie miałem adma skracalem jak Głupi  a od  kiedy mam adma ani razu jeszce nie skruciłem jeszce i nie pitol mi tu 

i nie gadalem tak ze mam takie BH i wez nie klam tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 tak nie bylo i nie pisalem tak ze ty sobie mozesz nie przypominam sobie tego ze ty pisales ze na mnie skarge złożysz 

a po 2 jakis siwek to nie moj koleszka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie demko jak skracasz i już ..

wkurzasz mnie wyzywasz naokrąglo..

ja juz nie skracam odkat mam adma i nie wyzywam ludzi. jak taka jestes do przodu dawaj dowody czekam  jak wyzywalem ludzi i skracalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fircu, jezeli to nie jest twoj kolega to dlaczego go nie zbanowales jezeli powiedzialem Ci ze on skaracal ? I nie napisales ze ja sobie moge, powiedziales to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fircu, jezeli to nie jest twoj kolega to dlaczego go nie zbanowales jezeli powiedzialem Ci ze on skaracal ? I nie napisales ze ja sobie moge, powiedziales to.

nie przypominam sobie tego i nie przypominam sobie tez tego ze ty pisales ze dasz na mnie skarge!

tyle mam do powiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakos wczesniej to robiles wiec taka wymowka jest nie na miejscu...

Teraz sobie mozesz powiedziec ze tego nie przypominasz, nie masz za grasz honoru. Jestes pewnie jakims dzieciaczkiem ktory dostal troche wladzy i nie wie co zrobic. Powinniscie bardziej dobierac ludzi bo z takimi cwaniaczkami to ta serwerownia nie pociagnie dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakos wczesniej to robiles wiec taka wymowka jest nie na miejscu...

Teraz sobie mozesz powiedziec ze tego nie przypominasz, nie masz za grasz honoru. Jestes pewnie jakims dzieciaczkiem ktory dostal troche wladzy i nie wie co zrobic. Powinniscie bardziej dobierac ludzi bo z takimi cwaniaczkami to ta serwerownia nie pociagnie dlugo.

 

 

co robilem wczesniej ? banowalem na slowo? bo nie ogarniam Cię 

Jezeli zbaanowalem na słowo to miałem pewna informację i go widzaiałem jak skracał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaula, to wedlug Ciebie mam za kazdym razem od razu nagrywac co sie dzieje ?!

Zawsze jest taka zmowa administracji ze "nie ma dowodow wiec skarga nie wazna". Zalosne to jest, nie umiecie przyznac ze wybraliscie zla osobe na admina ? Czy wszyscy z "wladza" moga robic co chca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: BRAK DOWODÓW ^^Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności