Skocz do zawartości

Vipy w rundach pistoletowych.


warzywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taką propozycję. Bardzo dużo osób ma vipy na naszym serwie i ta propozycja będzie kierowana w większej części do nich. Wiele osób narzeka, że w pistoletówkach mamy kevy z hełmem i mam taka propozycje żeby to usunąć na te dwie rundy. Każdy vip bedzie po prostu mial nady i 110 hp ale bez możliwości zakupu hełmu w rundach pistoletowych. Sam mam vipa  i wiem jak to było denerwujące przed posiadaniem go.

Także zwracam się z taką propozycją do was wszystkich i miłe byłyby wypowiedzi na ten temat.

Dzięki za przeczytanie.

Edytowane przez warzywa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, sam kiedyś doświadczałem tego problemu. Jestem skłonny przedstawić ową propozycję właścicielowi, tylko najpierw chciałbym zobaczyć trochę wypowiedzi innych, co o tym myślą. Najlepiej niech się wypowiedzą osoby kupujące vipa, oraz admini, którzy ową subskrybcję mają w cenie administratora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z warzywem w 100%. Vip daję ogromną przewagę kupnem lepszego pistoletu i granatami. Jest to bardzo denerwujące gdy chcesz zabić vipa posiadającego hełm ładując w niego 3 celne strzały w głowę z glocka i 2 z usp kiedy każdy oczekuje, że zginie za pierwszym strzałem w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w 100% za owymi zmianami. 

Czasami robi się denerwujące gdy jakiś Laik pisze, ze Vip uratował mi dupę :D 

Tak przynajmniej w pierwszych rundach będzie bardziej wyrównane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Syndykat napisał:

niektórym może się to nie spodobać bo przecież po to kupują VIP'y ;]

Myślę, że VIP i tak ma wystarczającą przewagę, a to małe ograniczenie nie wpłynie znacząco na to, czy ktoś zdecyduje się na zakup czy nie.

Na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności