Skocz do zawartości

DreamHack Masters Malmo 2017


Korcikoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jako drugą propozycje ode mnie dla was wymyśliłem, że zajmę się opisem dużej imprezy w świecie Countera. Mianowicie już jutro (30.08.2017) rusza kolejna edycja DreamHack Master - po raz kolejny w Malmo. Bez nudnego wstępu zaczynajmy.

 

 

1494929057.2155.jpeg

To już jutro! Tak może powiedzieć każdy gracz CS'a. Od jutra swoje życie zaczną bukmacherzy oraz fascynaci e-sportu. W tym roku odbyła się już jedna edycja DreamHack Masters, w której zwyciężyli Virtus.Pro zgarniając 200tyś. euro pokonując w finale SK Gaming. Śmiało można powiedzieć, że bronimy tytułu!

 

Informacje

Obecna edycja DreamHack Masters odbędzie się w Szweckim mieście Malmo. Faza grupowa będzie odbywała się bez publiczności przez trzy dni od 30.08 do 1.09. Po fazie grupowej nadejdzie faza pucharowa, która będzie rozgrywana na Arenie Malmo przez dwa dni. Turniej o łącznej sumie pieniężnej 250tyś. euro będzie liczył 16 zespołów. Twórcy DreamHack'a zadbały o to, aby w Szwecji grał najsilniejsze drużyny na świecie.

O to zaproszone drużyny: 

Astralis | Cloud9 | FaZe Clan | fnatic | G2 Esports | Gambit Esports | Immortals | Natus Vincere | NiP | North | SK Gaming | Virtus.Pro

Drużyny po kwalifikacjach:

Team EnVyUs | Renegades | B.O.O.T-d  | mousesports

Moje przewidywania

Według mnie największe szanse mają SK Gaming i Astralis. Dlaczego oni? Te dwie drużyny od paru miesięcy są w gazie i ciężko ich powstrzymać. Chociaż na majorze w Krakowie nie spełnili swoich oczekiwań to na pewno będą najgroźniejsi. Teraz poruszę temat naszych rodaków. Virtusi po ostatnich miesiącach żenującej gry obudzili się w Krakowie i zaszli do półfinałów. Mam głęboką nadzieję, że zeszły major dał porządnego kopa VP i wrócą na swój odpowiedni tor. Polacy nie występują w ESL Pro League 6, dlatego taki turniej jak DreamHack Malmo będzie dla nich świętem i będą dążyć do zwycięstwa. Kto jeszcze może osiągnąć sukces? FaZe Clan po przebudowaniach w składzie i dołączeniu Olofmeister'a oraz Guardiana wygląda dobrze na starcie rozgrywek ESL Pro League 6. Nie można zapomnieć o zwycięzcach majora czyli Gambit. Ten turniej tak naprawdę pokaże, czy stać ich na utrzymanie formy z Krakowa i zdobycie kolejnego triumfu - jeżeli tak się stanie to będą naprawdę silną ekipą. Oprócz wspomnianych ekip namieszać mogą Cloud9, fnatic, G2, Immortals. Na'vi i North. Szans na suckes nie daje graczom NiP, EnVyUs, Renegades oraz B.O.O.T-d.

O to jest moja klasyfikacja końcowa: - możecie również podzielić się swoimi przewidywaniami:

1. Virtus.Pro

2. FaZe Clan

3/4. SK Gaming | 3/4. Astralis

5/8. Gambit | 5/8. North | 5/8. G2 Esports | 5/8. Immortals

9/12. Natus Vincere | 9/12. fnatic | 9/12. Cloud9 | 9/12. NiP

13/16. Team EnVyUs | 13/16. Renegades | 13/16. B.O.O.T | 13/16. mousesports

 

Grupy

Znalezione obrazy dla zapytania dreamhack masters malmo 2017

GRUPA A

W tej grupie myślę, że bez problemu wyjdzie SK Gaming i z problemami skończy ten turniej B.O.O.T. O wyjście z drugiego miejsca zawalczą North i Cloud9. Dla mnie North wygra ten pojedynek.

GRUPA B

Virtusi, Virtusi, Virtusi. Pragnę by zrobili miazgę na tym turnieju i odprawią z kwitkiem swoją grupę. Ostatnie miejsce należy będzie należało do Renegades. O drugie miejsce zagrają zawodnicy Astralis oraz Na'vi. Duńczycy wyjdą z grupy z drugiego miejsca.

GRUPA C

W moich przewidywaniach FaZe Clan zajęło drugie miejsce i to właśnie oni wygrają tą grupę. mousesports zarezerwowało ostatnie miejsce. Gambit czy NiP? Dla mnie Gambit, wygrali majora więc muszą wyjść z tej grupy.

GRUPA D

Ciężka grupa do obstawiania. Ostatnie miejsce - Team EnVyUs. Pierwsze? G2 Esports. Został pojedynek vicemistrzów ostatniego majora oraz legendarnych Szwedów. Z całym szacunkiem do fnatic, ale po odejściu olofmeister'a nie widzę dla nich szans. Ostatecznie z drugiego miejsca wychodzi Immortals.

 

Terminarz dnia 1

13:00  SK vs.  B.O.O.T-d BO1

13:00  Astralis vs.  Renegades BO1

14:30  Virtus.pro vs. Natus Vincere BO1

14:30  Cloud9 vs. North BO1

16:00 Immortals vs.  fnatic BO1

16:00  Gambit vs.  mousesports BO1

17:30  FaZe vs.  NiP BO1

17:30  G2 vs.  EnVyUs BO1

19:00 Group A Mecz eliminujący(mecz przegranych) BO1

19:00 Group B  Mecz eliminujący(mecz przegranych) BO1

20:30 Group C  Mecz eliminujący(mecz przegranych) BO1

20:30 Group D Mecz eliminujący(mecz przegranych) BO1

Oczywiście przegrana drużyna z meczu przegranych odpada z turnieju.

 

Transmisja

Kanał oficjalny: https://www.twitch.tv/dreamhackcs

Drugi kanał oficjalny: https://www.twitch.tv/dreamhackcs2

 

 

Edytowane przez Korcikoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności