Skocz do zawartości

Media CSC


boblee

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nikt nie promuje forum na YT (chyba), to postanowiłem to zrobić i promować sieć, tutaj mała demonstracja: P.S nie zwracajcie uwagi na mój głos byłem przymulony :c

 

  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by wszystko spoko, z tym, że wstawiłeś mecze pro-playerów ze sceny csgo, a promując serwer powinny to być akcje z serwera/serwerów, najlepiej pokazując każdy serwer nawet jakby to miała być tylko 1 akcja, albo chwila zrobiona fajnym ujęciem, a 2 sprawa, to słychać, że tekst improwizacja ;p następnym razem lepiej sobie napisać na kartce co chce się powiedzieć i to po prostu przeczytać ;p ale sam pomysł aby w ogóle promować serwer na youtube nie jest zły, fajnie jakby w sumie powstał kanał csc i np tam były by jakieś fajne akcje z różnych serwerów wrzucane przez osoby za kanał odpowiedzialne.

@Hiroto masz opcje edytuj, nie spamuj

@Kasia! kanał może i istnieje, ale w praktyce umarł bo nic nie jest dodawane ani nic ;p

Edytowane przez Browar
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo promowanie popieram, super że postanowiłeś coś zrobić. Jednak powinny być to moim zdaniem akcje z serwerów CSC, aby widz wiedział jak tam jest i widział jakiś poziom czy coś ; ) Minusik też za komentarz, zamulony głos ? Przecież mogłeś to wyćwiczyć, kilka próbnych nagrań. 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Browar napisał:

Było by wszystko spoko, z tym, że wstawiłeś mecze pro-playerów ze sceny csgo, a promując serwer powinny to być akcje z serwera/serwerów, najlepiej pokazując każdy serwer nawet jakby to miała być tylko 1 akcja, albo chwila zrobiona fajnym ujęciem, a 2 sprawa, to słychać, że tekst improwizacja ;p następnym razem lepiej sobie napisać na kartce co chce się powiedzieć i to po prostu przeczytać ;p ale sam pomysł aby w ogóle promować serwer na youtube nie jest zły, fajnie jakby w sumie powstał kanał csc i np tam były by jakieś fajne akcje z różnych serwerów wrzucane przez osoby za kanał odpowiedzialne.

 

3 minuty temu, Sasquatch napisał:

Samo promowanie popieram, super że postanowiłeś coś zrobić. Jednak powinny być to moim zdaniem akcje z serwerów CSC, aby widz wiedział jak tam jest i widział jakiś poziom czy coś ; ) Minusik też za komentarz, zamulony głos ? Przecież mogłeś to wyćwiczyć, kilka próbnych nagrań. 

Tak, wiem ale na razie miałem tylko laptopa teraz mam komputer i będę się starał wstawiać akcję graczy. Jeżeli ktoś chce wystąpić to może mi podsyłać jakieś śmieszne a zarazem głupie momenty albo jakieś pro akcje na pewno je umieszczę na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, baardzo popieram, ale proponuje, żeby ktoś zrobił kanał cs-classic i my - gracze, byśmy wysyłali filmiki z fajnymi akcjami do osoby, która byłaby odpowiedzialna za ten kanał (oczywiście akcje z naszych serwerów) i po prostu filmy ładnie zmontowane, by zostałeś wrzucane coś tak jak napisał @Browar

 

edit: mój komentarz wyszedł bez sensu, nie zauważyłam, ze napisałeś coś wyżej XD

Edytowane przez ZaNeTa.xx
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słabiutko. Ale + za chęci. Po pierwsze, ale już pisali filmiki powinny być z z naszych serwerów oraz troszkę dłuższe. Jeśli chcesz mogę coś pomóc, mam 1k subów, więc możesz pisać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kasia! napisał:

Kanał csc na yt już istnieje rybki ;) Polecam zajrzeć do tematów w dziale, a się dowiecie więcej. 

 

https://www.youtube.com/channel/UCrSaCpEbogSzYyfTBcEAWZg

Pisałem sobie z -,- i w weekend poda mi passy do konta i tam będę wrzucał filmy itp.

 

EDIT: JEŚLI KTOŚ MA JAKĄŚ FAJNĄ/ŚMIESZNĄ/GŁUPIĄ AKCJE NIECH PODEŚLE MI DEMO NAPISZE CS1.6/CSGO I DOKŁADNA RUNDA COŚ W TEN DESEŃ, MOŻLIWE, ŻE OWA AKCJA ZNAJDZIE SIĘ NA YT. ZAPRASZAM!

Edytowane przez Hiroto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pomysł ożywienia kanału na YT jestem za, bo promowanie tylko sieci na FB to nie jest zbyt wielki zasięg, a sądzę że prze YT może trochę będzie większy.

Tylko tak jak osoby wyżej pisały, najlepiej dodawać właśnie akcje czy jakieś momenty z naszych serwerów ;)

Skoro Ty się będziesz tym zajmować, to może zrób taką reklamę z każdego serwera CS:GO i może nawet i 1.6, albo coś w tym stylu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności