Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga xanax


✪ Krzyś™

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
1. Twój Nick : ✪ Krzyś™
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz) : Admin
 
3. Nick oskarżonego: Xanax
 
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:205811179
 
5. Data i godzina zdarzenia: 01.09.2017 13;55-14;10 nie wiem dokładnie
 
6. Mapa: De_dust2
 
7. Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie na serwerze, rozmawiałem z osobami bez wyzwisk i tak dalej, zauważyłem że gracz skrada się do bomby która leżała na midzie i powiedziałem żeby normalnie szedł bo przecież nikt jej nie pilnnuje dostałem wyciszenie na 10 minut że wprowadzam niemiłą atmosferę na serwerze. Mam nadzieję że coś z tym zrobicie bo widzę że to nie pierwsza skarga a owy admin chyba całkowicie przesadza, szanuje ten serwer i mam nadzieję że coś z tym zrobicie bo to chyba jakaś komedia :) Pozdrawiam! Chciałem jeszcze dodać że owy admin siedzi na serwerze a gracz mówi po tym jak 3 razy nie trafił z awp "Ty suko matkę Ci zabiję" A On nawet nie zareagował. Było to 14;19 na dd2 :)
 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Nostavene, Krysia mam nadzieję że to wystarczy, są to świadkowie z serwera.
Edytowane przez ✪ Krzyś™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D Przez cały mecz miałeś pretensje o coś do każdego na priv ludzie mi pisali żebym cie wyciszył bo już nie mogli cie słuchać jesteś tzw TOXICIEM - dostałeś silence na 15 minut ciężko wytrzymać tyle czasu ? 

A propos wyzwisk od innych graczy chyba da się wyczuć kiedy mówią oni w żartach a kiedy nie :P 

Całuję i pozdrawiam :*

✪ xanax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności