Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Maus


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Maus
Kto zawinił? (Admin/Gracz): 'Teraz' admin
Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Pellek
IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:1297158398  83.9.64.156  Nonsteam
Godzina i data zdarzenia: Cały czas
Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadków raczej nie będzie bo po co jego koledzy by mieli być konfidentami na swojego kolegę. Ale mam ssy (Dam je niżej)
Opis sytuacji: Co tu dużo pisać, nie dość że ten gracz wyzywa to pier*oli cały czas przez mikro bez mutacji, gdzie admini na to nie reagują nawet jak im się napisze na u@. Na gadanie przez mikro dowodów nie mam (Bo się nie da.), lecz każdy kto gra wie, że Pellek lubi pierdo*ić przez ten mikrofon.

tutaj gracz ten obraża Zygusia.

tutaj jakiś gracz się pytał kogo to klan (VIXOCHOLICS) gdzie Pellek napisał czy powiedział (Nie pamiętam, lecz jak to napisał to dam dokładny czas akcji i sobie opiekun sprawdzi), że jest to klan tego w topce czy codtopce nie pamiętam, gracz się znów zapytał kogo to Pellek "ładnie" odpisał (Screen wyżej). Wczoraj około 15.40/50

I napisze teraz tak Pellek, gdyby demka nagrywały czat głosowy to miałbyś bardziej przeje*ane :) Nie będziesz się uważał królem tego serwera bo mnie już wkurw*asz. 

ELOMELO^^

/ @PelleK

Cytuj

2.O nic Was nie oskarżałem. W sprawach COD350 napisałem tylko, że niektóre osoby mają auto strefy. Nie koniecznie Wy.

 

Zagrałem wieczorem z Zygim na kolejny dzień w sprawach napisałeś

Cytuj

W wykrywaniu cheatow można by dodać żeby wygrywalo auto strefy. Bo wczoraj takich dwóch miało auto strefy na komandosie i runda trwała 3 sek

Ale dobra.

ale szkoda maus, że nie zrobiłeś dalej screena, bo parę sekund później napisałem,, Nie no żartuję oczywiście sorry''

Jak to napisałeś to może nie żyłem lub Ty? nie widziałem tego lecz logi mogą potwierdzić i "sorry" tu się pisze przepraszam, to jest polska xD

Cytuj

Podawałem tylko info po śmierci, a padałem dość często więc.

"TYLKO"? Oj nie ładnie tak kłamać

Edytowane przez Maus
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły nowe okoliczności / czekam na logi wtedy wydam pełny werdykt co dokładnie zrobię z PelleK, oraz zaczekam na wyjaśnienia poszkodowanych oczywiście  24 godziny. W tej chwili PelleK jest oddalony od wszystkich funkcji, co mam na myśli pisząc oddalony? Może jeszcze wrócić na stanowisko.

Chciałbym tylko dodać, że bezsensowne posty będą ukrywane i nie będą brane pod uwagę.

Edytowane przez Mercus**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vaaS odblokował(a) ten temat

Podpinam się pod skargę Kuby xd

Owy admin nie powinien mieć tego stanowiska non stop mnie prowokuje przez mikro mówiąc "Rzygi"

AA i jeszcze nie zna się dobrze na czitach wmawiając mi i Mausowi,że mamy auto strefy xD

@PelleK

Nie przeprosiłeś mnie.Zresztą i tak mi nie zależy na twoich przeprosinach.

@King of Lions Od kiedy ty reagujesz na zgłoszenia? :O Jakoś wiele razy coś zgłaszałem tobie i miałeś  wyje...

Edytowane przez Zygi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha

No to ja się tutaj wypowiem.

10 godzin temu, Zygi napisał:

Podpinam się pod skargę Kuby xd

Owy admin nie powinien mieć tego stanowiska non stop mnie prowokuje przez mikro mówiąc "Rzygi"

AA i jeszcze nie zna się dobrze na czitach wmawiając mi i Mausowi,że mamy auto strefy xD

1. Powiedziałem raz, czy tam dwa i powiedziałem ,,Dobra jak tak Ci zależy to nie będę już tak mówił przepraszam'' i przestałem. @Edit przeprosiłęm. Logi. ale jak myślisz, że nie to teraz to teraz to robię. Ale jak Ci nie zależy.

2.O nic Was nie oskarżałem. W sprawach COD350 napisałem tylko, że niektóre osoby mają auto strefy. Nie koniecznie Wy.

14 godzin temu, Maus napisał:
  Ukryj zawartość

tutaj jakiś gracz się pytał kogo to klan (VIXOCHOLICS) gdzie Pellek napisał czy powiedział (Nie pamiętam, lecz jak to napisał to dam dokładny czas akcji i sobie opiekun sprawdzi), że jest to klan tego w topce czy codtopce nie pamiętam, gracz się znów zapytał kogo to Pellek "ładnie" odpisał (Screen wyżej). Wczoraj około 15.40/50

I napisze teraz tak Pellek, gdyby demka nagrywały czat głosowy to miałbyś bardziej przeje*ane :) Nie będziesz się uważał królem tego serwera bo mnie już wkurw*asz. 

Szczerze mówiąc to dopiero teraz zauważyłem, że ten gracz się pytał najpierw o Vixocholixs,a pozniej tak samo, a ja myślałem, że najpierw spytał się o Vixoholics a potem HefaLumpy więc odpowiedziałem ,,Ten cwel'' ale szkoda maus, że nie zrobiłeś dalej screena, bo parę sekund później napisałem,, Nie no żartuję oczywiście sorry''

@Edit co do mikrofonu 3.5. Zakaz używania mikrofonu w przypadku braku mutacji [Dozwolone są pojedyncze użycia w konkretnym celu] [ban na 5 min / Ban na 30 min]

@edit3

,,W wykrywaniu cheatow można by dodać żeby wygrywalo auto strefy. Bo wczoraj takich dwóch miało auto strefy na komandosie i runda trwała 3 sek '' To co mówiłem to mówiłem o Presizowy Konik na biekunah i prestizowe costam @Black-Hunter  Był wtedy na serwerze więc potwierdzi. Po drugie nie było Was wtedy na serwerze. A co? Że mówię, że ktoś ma auto strefy to już chodzi o Was?

,, Jak to napisałeś to może nie żyłem lub Ty? nie widziałem tego lecz logi mogą potwierdzić i "sorry" tu się pisze przepraszam, to jest polska xD ''

No to jak nie wiesz co zaszło i, że już przeprosiłem i wyjaśniłem to po co piszesz skargę?

 

Podawałem tylko info po śmierci, a padałem dość często więc. @Edit No może jeszcze pojedyncze użycia w konkretnym celu.

I Mercus powinien sprawdzić logi.

Edit @GrzegorzxD byłeś na serwerze tylko wtedy jak napisałem ,,rzygi '' a mikrofonu używałem Bo jest dozwolony w pojedynczym użyciu w konkretnym celu . Ktoś tu nie czyta regulaminu

Ale ja nie powiem kto wyzywal  mnie od ch*jów,  i mowil ze nie mam zycia na sieci.

@King of Lions dokładnie. Ja nikogo nie obrażam chyba ze po przyjacielski lub zostane sporowokowanym

Edytowane przez Itachi Uchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa @Maus

@PelleK nagminnie nadużywa mikrofonu wiem bo sam się przekonałem tym na własnej skórze ,zawsze jak go coś poniesie to od razu wyzywa wszystkich, moim zdaniem on tu nie powinien w ogóle dostać admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na serwerze, i nie dostałem żadnego zgłoszenia od @Zygi czy @Maus, owy oskarżony obraza kogoś. 

Gdybym dostał zgłoszenie, zareagowalbym.

Jezeli chodzi o mikrofon, to prawda jest taka, że większość dzieci(w wieku @PelleK lub mlodszych) używa mikrofonu nadmiernie i wtedy powinno się wyciągać konsekwencje. Natomiast nigdy nie spotkałem się z sytuacją, gdzie Pellek ubliza, prowokuje. Jeżeli się zdarzy to tylko gdy zostanie sprowokowany.

 

@Zygi weź nie pier.....  Bo jak ja jestem na serwerze to Ciebie nie ma nigdy. 

Edytowane przez King of Lions
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak to widzę:

21 godzin temu, Maus napisał:

Cały czas

Nie ma czegoś takiego, dokładna godzina i data. W przedziale czasowym który mi podałeś nie znalazłem kompletnie nic w logach, a i tak tego było dużo do czytania.

17 godzin temu, Zygi napisał:

@King of Lions Od kiedy ty reagujesz na zgłoszenia? :O Jakoś wiele razy coś zgłaszałem tobie i miałeś  wyje...

Jeżeli takie coś ma miejsce proszę to zgłaszać.

A teraz przejdziemy do sedna skargi:

@Zygi wiele razy mówił i ciągle powtarza, że nienawidzi jak się do niego zwraca "Rzygi" więc to jest pewna forma obrazy w stosunku do niego, tym bardziej, że perzeprosiny nie zostały przyjęte.

Screeny mówią same za siebie i nie muszę tego komentować.

Nadużywanie mikrofonu - Admin nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu mikro bez mutacji = info i tyle a ty rozmawiasz jak na TS3, graczom to może przeszkadzać i tu muszę być po ich stronie.

17 godzin temu, PelleK napisał:

Szczerze mówiąc to dopiero teraz zauważyłem, że ten gracz się pytał najpierw o Vixocholixs,a pozniej tak samo, a ja myślałem, że najpierw spytał się o Vixoholics a potem HefaLumpy więc odpowiedziałem ,,Ten cwel'' ale szkoda maus, że nie zrobiłeś dalej screena, bo parę sekund później napisałem,, Nie no żartuję oczywiście sorry''

Nie masz prawa do nikogo tak się zwracać, czy to jest jakiś gracz czy bezpośrednio do mnie. Nie masz prawa prowokować "żadnego" gracza, nawet dla żartu - nie każdy ma ochotę na głupie gierki.

18 godzin temu, PelleK napisał:

Ale ja nie powiem kto wyzywal  mnie od ch*jów,  i mowil ze nie mam zycia na sieci.

Dowody?

18 godzin temu, PelleK napisał:

2.O nic Was nie oskarżałem. W sprawach COD350 napisałem tylko, że niektóre osoby mają auto strefy. Nie koniecznie Wy.

Jeżeli uważasz, że ktoś ma jakiekolwiek cheaty, skrypty lub inne niedozwolone oprogramowania zgłaszasz go w odpowiednim dziale, lub adminowi.

I w tym momencie odbieram Ci admina, po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi stwierdzam, że to nie był 1 taki przypadek, więc w bliższym czasie o rekrutacji możesz zapomnieć.

Na sam koniec:

Nie chcę słyszeć, że ktoś "IGNORUJE" zgłoszenia, w takich wypadkach proszę zgłaszać to bezpośrednio do mnie i będę z tego rozliczał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności