Skocz do zawartości

Serwer TS3


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór Wszystkim :) Na wstępie mówię jeżeli dotarłem do złego działu to najmocniej przepraszam. Przejdę do sedna mam dla was pytanko, Jaki byście mi polecili hosting TS3? Chcę ogarnąć jakiegoś tsika nie drogiego, coś najtańszego na rynku co tylko możliwe, Tsik miałby być tylko dla moich znajomych żebyśmy mieli sobie gdzie pogadać czyli coś takiego ala do 20,30 slotów nie więcej :) Czekam na odpowiedzi, z góry Dziękuje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Korzystaj z czegoś pewnego, a nie taniego. Widać jednak, że to ma być mały ts, to polecam pukawke chyba bo sloty są dość tanie, ale jeżeli chcesz coś pewnego, to polecam net-speak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, -_- napisał:

Korzystaj z czegoś pewnego, a nie taniego. Widać jednak, że to ma być mały ts, to polecam pukawke chyba bo sloty są dość tanie, ale jeżeli chcesz coś pewnego, to polecam net-speak

Zajrzałem teraz na pukawkę no i wydaję się spoko :) Przemyślę sobie jeszcze co i jak no i najwyżej sobie dobiorę, a jak ktoś może to jeszcze może podeslać jakieś 2/3 propozycje i temacik można zamknąć :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być prywatny to załóżcie sobie jakiś darmowy [freeteamspeak.pw] :P Albo po prostu rozmawiajcie u nas :D

@【HaNyS】 pisz na pw :) nie raz się takimi rzeczami zajmowałem ;) 

Edytowane przez *Devix*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2017 o 01:57, -_- napisał:

Korzystaj z czegoś pewnego, a nie taniego. Widać jednak, że to ma być mały ts, to polecam pukawke chyba bo sloty są dość tanie, ale jeżeli chcesz coś pewnego, to polecam net-speak

Dzięki za radę zakupiłem sobie na Net Speaku :)

Byłby ktoś chętny na malutką pomoc dot. Kilku rang? Chodzi o Roota SSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Dnia 6.09.2017 o 01:57, -_- napisał:

Korzystaj z czegoś pewnego, a nie taniego. Widać jednak, że to ma być mały ts, to polecam pukawke chyba bo sloty są dość tanie, ale jeżeli chcesz coś pewnego, to polecam net-speak

Mam jeszcze jedno pytanko, wy pewnie macie VPs'a TS3, hmm kupiony na net-speaku? Polecisz go czy jakis inny hosting który oferuje dobre VPSy? Z góry Dzięki ;) j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Da się przeżyć, ale nie jest to jakiś super sprzęt.

Zawsze polecam firmę hosteam.pl. Z tych maszyn korzysta też net-speak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności