Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga "taki schabik."


Wyimaginowanyy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: wyimaginowany
Kto zawinił? (Admin/Gracz): Admin "taki schabik"
Nick gracza/admina na którego składasz skargę: taki schabik.
IP/SID oskarżonego: nie mam
Godzina i data zdarzenia: 06-09-17 ok godzi 20:51
Dowody (demko/screeny/świadkowie):
Opis sytuacji: admin ulega prosba kolegi ktory mnie nie lubi od samego poczatu dzis dal pokaz najpierw przeszedlem mape dostalem slaya za to ze terrorysta "DAMIAN" uciekl dalej po chwili dosalem bana na 30min za prowokacje nie wiadomo za co.

Po drugie bylem straszony od gracza" DAMIAN" ze dostane perma od tego wlasnie admina dzis widze skutki ich przyjazni 

Prosze o wyjasnienie sytuacji bo admin zabardzo ulega prosba innych a przeciez w grze chodzi o zabawe i przyjazna atomosfere. :)

  •  

konsole mialem cala kopiowac czy co? 

zreszta nie zalezy mi zeby on stracil admina czy cos tylko chodzi mi o to zeby zaczal sie normalnie zachowywac jak na samym poczatku bo admin ma pilnowac porzadku a nie byc postrachem dla graczy.

 

 

prosze cie wczoraj przy grotto nie pamietasz co pisales czy mam jakies zwidy? 

nie mam zamiaru bawic sie w jakies skargi zeby mu zaszkodzic jak bys umial czytac to bys wiedzial;v pozaty ja gram dla przyjemnosci ii gdyby mnie ta sprawa nie nurtowala to bym niezakladal specjalnie konta zeby o tym napisac wiec juz skoncz i zacznij sie jakos zachowywac ;_;

 

po to zeby przypomniec po co zglosil sie na admina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak złożyłeś skargę ? Dowody jakieś ? Może screeny lub demko ?

Dostałeś slaya bo przedłużałeś to ty masz iść do tt a nie tt do ciebie. Później dostałeś za prowokacje cały czas drążyłeś ten temat i denerwowałeś mnie i schaba.

Ja se ze schabem pisałem ale nigdy nie kazałem mu ciebie slayać jedynie zbanować za screeny które dałem mu na pw.

Zygi mówił że nie sprawdzał tych screenów więc ja zaraz je wystawie z kolejnym tematem. W screenach jest jak TY nie przestrzegasz regulaminu, prowokujesz i mówisz że admini ci nic nie zrobią bo nikt tego nie widział.

Schab to dobry admin a ty nawet bez jakichkolwiek dowodów piszesz skargę ? Weź już nie żartuj bo ty wiesz że on ma admina a inni nie wiedzieli czyli zdradziłeś tożsamość admina on nawet starał się nie zwracać na siebie uwagi i ty mówisz że "jest postrachem dla graczy" ?

Tak poza tym ja ci nie groziłem ale mówiłem że skoro tak ci zależy na tym żeby admin pilnował porządku to powiedz kto dostaje więcej banów w tygodniu niż schab ma lat? (słowa schaba i amxbans) Weź już skończ bo nikt bez dowodów nie przyjmie takiej skargi.

 

Spoko ja wiem co pisałem wczoraj i co ty dzisiaj i ja też nieraz za prowokacje bany dostaje ale nie pisze od razu skargi ...

Jeśli mówisz że nic cie to nie obchodzi to po co wgl pisałeś skargę ?

Ja tu sie wypowiadam dlatego że widziałem co tam robiłeś na serwerze i niejeden admin dałby ci bana za prowokacje a reszte powodów skargi już chyba sobie umiesz wytłumaczyć.

Pamiętaj że ja robie demka i ssy nawet jeśli mnie na serwerze nie ma, koledzy robią to za mnie bo ja mam za mało czasu żeby się tym zajmować wiec mam dużo dowodów jak ty łamiesz regulamin a narzekasz na schaba.

Ja już kończe te kłótnie tutaj, domyślam się że i tak ten temat zostanie niedługo zamknięty a ty nie pisz mi i schabowi "zacznij sie jakos zachowywac" bo ja znam na pamięć cały regulamin, schab pewnie tak samo inaczej nie byłby adminem a ty dobrze wiesz co zrobiłeś i za co powinieneś dostać bana więc to "zacznij sie jakos zachowywac" skieruj do siebie ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King of Lions Ktoś cię prosił o zdanie?

@Wyimaginowanyy i @DAAMIAAN OPCJA EDYTUJ!!!! Bo warny polecą

Co do skargi nie widzę,że admin zawinił.Zrobił to co należało (logi sprawdzone).

Jak Damian cię straszył trzeba było skargę napisać z dowodami xD

Edytowane przez Zygi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności