Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Wyimaginowany


DAAMIAAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DAMIAN

Nick oskarżonego: Wyimaginowany

IP/SID oskarżonego (komenda status): jak wbije na serwer to wrzuce steamid i ip

Godzina i data przewinienia: 2017-09-02 17:38:00

Opis sytuacji: Gościu przedłużał przez 3-5 minut, bugował hp i exp, wyśmiewał się że nikt go nie zbanuje bo żaden admin nie widział, prowokował ...

Dowody (demo, SS, świadkowie): http://www117.zippyshare.com/v/ic3AJSUJ/file.html

Uwagi (opcjonalne): W paczce co podałem jest demko (o ile umiecie je zobaczyć bo schab nie mógł może mam zwalonego csa) i screeny z datą którą podałem wyżej.

Wszystkiego na demku i ss'ach nie uchwyciłem bo nie dało rady ,d Gościu napisał skargę na schaba i w niej że "admin ma pilnować porządku" a dla mnie to znaczy też że "gracz ma przestrzegać i ZNAĆ regulamin", no jak tak napisał a sam nie zna regulaminu ...

Jeśli skarga zostanie zaakceptowana proszę uwzględnić że wyimaginowany dostał już wiele banów a dalej robi swoje np. bije z poza strefy tt i ucieka z tt więc nawet jeśli dostanie bana np. na 1h to zaraz po banie znowu wbije i znowu będzie robił to samo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Co wejdę na serwer są skargi na tego typa, a to, że buguje hp, a to, że ucieka z TT. Wbije na serwer nagle się uspokaja i tylko prowokuję innych graczy, że tego nie widziałem i nie może dostać bana. Także… A co do tej skargi to chłop się powinien cieszyć, że dostał slay, a nie bana za przedłużanie. Pozdrawiam cieplutko. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności