Skocz do zawartości

Dropsu Horizon Edition [WH]


Cenzor

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Cenzor

Nick podejrzanego*: Dropsu Horizon Edition

Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:0:177146944

Data (dzien, gg:mm) zajścia: 10.09.2017 Około godziny 01.00

Twój dowód*: Demka podane niżej

Rodzaj cheata*: Wallhack

Nazwa mapki: De_Dust2

IP /Nazwa serwera: 193.33.177.105:27161 / [PL][OnlyDD2 128TR]Cs-Classic.pl[WS/KNIFE][NAGRODY][GameMe]

Czasy podejrzanych akcji*: 

Gracz jest bardzo szybki z awp co przy jego randze jest dosyć dziwne. Skąd wiem jaką ma rangę? Na pewno nie jakąś wysokich lotów skoro totalnie nie potrafi strzelać z innych broni co pokazują te demka. On zabija tylko prefire'ami, w plecy albo timingowo kogoś trzymającego granat, nóż. W innych sytuacjach strzela w niebo albo wali full auto, które woła o pomstę do nieba.

Chciałbym nadmienić iż Dropsu ma przegrane na tym serwerze 30h i dziwi mnie fakt, że nie dostał jeszcze bana.
On nie wali totalnej chamówy i nie odpala rage'a tylko stara się kryć ale jego mały móżdżek za wolno przetwarza dane i chłopak się gubi w tym co robi.

Nie wiem co ja robię ze swoim życiem, że poświęcam czas na takie kiepy jak on ale LeXu mnie poprosił a gram z nim w @#$% czasu dlatego rozpisałem tego typa.
LeXu rage quit'ował z ostatniego meczu bo już nie wytrzymał nerwowo przeciwko temu gównixowi ale demka nie ma bo chyba musieli wszyscy z serwera wyjść i zapis się nie zrobił.
Sam z resztą raz miałem styczność z tym pacjentem na serwerze i nie wspominam tego zbyt dobrze bo coś za szybko do mnie strzelał.

Demko nr 1 - http://www50.zippyshare.com/v/TVBYHjwA/file.html

Rozpiska:
9 runda 10:50 Wcelowanie się w model przez ścianę i strzał po wychyleniu. Drugi strzał wygląda w miarę czysto ale trzeci to porażka. Paliło mu się pod nogami bo wiedział, że może zginąć i dlatego prefire + namierzenie przez ścianę(czas 10:52)
11 runda 12:33 Prefire z p250
13 runda 13:54 Namierzenie w model przez ścianę i prefire. Tak się nie wychyla bo najpierw patrzysz za rogiem a nie wychodzisz wcelowany w środek longa akurat tam gdzie ktoś stoi.

Demko nr 2 - http://www87.zippyshare.com/v/ZJvOt8mL/file.html

Rozpiska:
2 runda 2:00 Kolesia słychać w anarchii ale ewidentny prefire prosto w głowę. Mógł być to fart ale coś za dużo tych fartów. Koleś mógł stać równie dobrze po lewej stronie drzwi
4 runda 4:44 Po podłożeniu paki terro mógł iść w milion różnych miejsc. Dropsu nie sprawdziż nic, leci wcelowany w rampę... Nie mógł słyszeć terrorysty bo zaczął akurat wtedy biec a wątpię żeby był melomanem i był aż tak czuły na dźwięki
5 runda 5:42 W TEJ RUNDZIE NIC NIE MA ALE DAŁEM JĄ TUTAJ ŻEBYSCIE ZOBACZYLI ŻE TEN KOLEŚ TO TOTALNE DNO I GÓWNO. BO KTOŚ MOŻE POMYŚLEĆ, ŻE MOŻE ON JEST FAKTYCZNIE SKILLOWY. NO TO MACIE JEDEN Z NA PRAWDĘ WIELU PRZYKŁADÓW JAKIM PETEM JEST TEN TYP. FRAGI MA TYLKO DZIĘKI WYKORZYSTYWANIU WALLHACKA
6 runda 6:33 Prefire bo myślał, że koleś mu wbiegnie pod celownik a tutaj surprise bo podskoczył i świat runął
7 runda 7:03 Brak jakiejkolwiek analogii zachowania. W 3 demkach, które tutaj rozpisałem nie zrobił ani razu tak samo jak w tej rundzie. Poprostu zauważył ct'ka rushującego mida to go wyczekał i wyszedł z prefire prosto w model (MOIM ZDANIEM RUNDA ROZWIEWAJĄCA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI CZY JEST CZYSTY CZY NIE, OCZYWIŚCIE NA JEGO NIEKORZYŚĆ)
9 runda 8:40 Dziwne zachowanie. Wychylenie na beczki(kto tak wychyla?) a następnie schowanie się i dziwne obserwowanie przez ścianę ct'ka na dole wychodzącego z ct spawna.
11 runda 12:02 Normalnie bierze się pakę i spierdala na bombsite bo nie wiadomo gdzie ten ct jest. Słyszał go biegnącego w stronę B ale ct mógł się zatrzymać i iść na shift. Ten się nie pierdoli, odrazu wychyla na okno bo widzi, że tam zmierza ct'ek i KennyS nie zawodzi.
12 runda 12:44 Za szybko zaczyna strzelać do tego terrorysty a po zabiciu go i powrocie na shorta dokładnie wiedział gdzie jest SprinT a przecież mógł on zeskoczyć w tym czasie na ct albo pójść longa ale Dropsu się nie myli i dokładnie wiedział gdzie jest.
14 runda 14:15 Patologia. Ja oglądając to demko nie mogłem przestać się śmiać. Przecież to jest istny kabaret. Biegł w stronę anarchii ale tam stał skampiony tt więc schował się na chwilę za ścianą i cofnął na mida bo nie chciał albo zginąć albo się wydać
15 runda Polecam obejrzeć ją całą. Tutaj wygląda to na silent aima. Celownik lata w różne strony, nie zachowuje się normalnie. Przy głowie w anarchii celownik dziwnie skacze. Aczkolwiek tutaj nie jestem pewny co do wspomagania strzelania bo jedna runda to za mało aby to stwierdzić. I na koniec rundy nie wiem skąd miał info gdzie jest ct. Wychylił i strzelił typowi łeb w locie, za szybko to wszystko.
16 runda 16:06 Dokładnie wiedział gdzie skampiony jest ct na bsie. Widać po jego reakcji i zachowaniu. Od 15 rundy zaczął grać na pewniaka bo był sam w teamie i wiedział, że nikt go nie spectuje.
22 runda 22:28 Wychylenie na mida, odscopował i schował się za ścianę, czyli jaki wniosek? Mid czysty. Więc kurwa następnie powinien wpatrzyć się w shorta i sprawdzić czy tam nikogo nie ma a ten wychyla drugi raz na mida i wie, ze tam jest ct'ek. Kurwa brak mi słów. To jest lepsze niz oglądanie stand up'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W demku nr. 1 Jest wiele prefire'ów w rundach , które wskazałeś szczególnie , natomiast w demku nr.2 przyjrzałem się każdej przez Ciebie opisanej rundzie i jestem w stanie potwierdzić wszystko co rozpisałeś , gdyż faktycznie wychylał zbyt pewnie i do tego celował przez ściany.

Zgłoszenie przyjęte i gracz otrzyma perma.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności