Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Emzi Raper


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: BaD BoY

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?:Emzi Raper (admin)

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): Niepotrzebne 

Data i godzina zdarzenia:Dziś,godzina nieistotna 

Dowody (demko/świadkowie):http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1709141927-de_dust2-1505410020-1505411580.zip

Skargę piszę ze względu na zerową wiadomość o odróżnianiu Dobrego gracza od czitera,chociaż było widać jak owy gracz gra na aimie,później wh

Czas podany w minutach akcji demka z HLTV.

3:00 - 5:00 Gracz odpalony ewidentny aim Admin nie ma zamiaru go sprawdzić

5:00- Gracz włącza Wh

6:40 - Gracz Porky wysyła adminowi zgłoszenie na u@ a admin twierdzi,że gracz czysty chociaż widać ewidentnie aima i Wh

7:40 - Admin ponownie dostaje zgłoszenie na czitera,ale dalej twierdzi,że gracz jest czysty

Dopiero po połowie czasu gry na mapie dd2 Admin banuje Gracza,najprawdopodobniej przez spam na u@. (można sprawdzić logi)

Rozumiem,że Admin to nie robot ale,żeby po 15 minutach banować za czity,nawet nie wiem po co dawał  te SS-y skoro było widać jak na Aim grał...

Proponuje Ci @Rapcio Zobaczyć filmiki na you tube jak wygląda AIM,bo po tej sytuacji wynika,że twoja wiedza jest zerowa.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zmienił(a) tytuł na Skarga Emzi Raper

@Zygimam prawo Twierdzić że jest ten dany gracz czysty znałem dużo graczy z tak ułożona ręką ze można z łatwością pomylić z aimem według mnie gdy patrzyłem grał zupełnie czysto przewidywalni byliście wiec za bardzo nie zwróciłem uwagi momentami patrzyłem czy ma podbicie i ewidentnie podbicie miał jeżeli tak bardzo przeszkadza Ci ze jestem adminem i sadzisz ze sie nie nadaje na to stanowisko to przykro mi to słyszeć ale moim zdaniem masz prawo tak sądzić :) .Tyle w tym temacie 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając demko widać od razu że, gracz pod nickiem "majun123" jest odpalony, tak jak Zygi lekko rozpisał od minuty 3:00 zaczyna latać na aimie, potem odpala Wh więc multihack poleciał bardzo. Wszystkie akcje w tym demku są praktycznie spalone ;)

To nie pierwszy raz, kiedy nie reagujesz na zgłoszenia graczy na u@, więc moim zdaniem powinieneś to poprawić :)

Wracając do skargi, oczywiście jest słuszna i ją przyjmuje i otrzymujesz ostrzeżenie, mam nadzieję ze poprawisz swoje zachowanie:) 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności