Skocz do zawartości

VIP


kAnia123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Ostatnio zauważylem ,że ludzie mają problem z wykupieniem tak zwanego VIPA. Ogloszenie na serverze jest ? "JEST".. ale to nic nie pomaga.. Ludzie nie zwracają na to poprostu UWAGI!! Albo jak to zobaczą to dalej nie , wiedzą jak to zrobić... spisanie linka , zarejestrowanie się, zalogowanie, i różne inne bzdety.. Trzeba poprostu innych zrouzmieć ,że nie są tacy bystrzy jak sądzą. Jeżeli, zależy wam na wiekszym budżecie w utrzymywaniu servera i czegoś tam jeszcze bo się na tym nie znam, to proponowałbym zainstalowanie "OPCJI W CS 1.6 ONLY DD2" Formuły : "/sklepsms" ,który umożliwiłby bardzo łatwy dostęp do wykupienia VIPA  nie, wychodząc nawet z GRY dla ludzi z problemami ^^.  Moim ,zdaniem wzrost wykupionego ViPA z taką OPCJĄ  ,którą zaproponowałem , byłaby bardzo korzystna ,szybka i bez problemowa dla ludzi ,którzy nie widzą jak to zrobić a mają siano na koncie :] Dużo gram na ONLY DD2 i dzień w dzień ,widzę na SAY " Chłopaki pomożecie kupić mi VIPA" .. I JESZCZE JEDNO BARDZO LUBIĘ TEN SERVER , NIE PAMIĘTAM KIEDY GRAŁEM NA INNYM , SPĘDZIŁEM TU NAPRAWDĘ DUŻO CZASU I ZAPOZNAŁEM FANTASTYCZNYCH GOŚCI , CHCIAŁBYM ,ZEBY TEN SERVER ZAWSZE ISTNIAŁ  WIĘC TEŻ CHCIAŁEM DAĆ COŚ OD SIEBIE I ZASPONSOROWAĆ TĄ OPCJĘ ,JEŻELI JESTEŚCIE TEGO SAMEGO ZDANIA TO POPROSZĘ O ODPOWIEDZ I O ODPOWIEDZ OSOBY ,KTORA MOGŁABY SIE TYM ZAJĄĆ. STAWIAM JA ^^ POZDRAWIAM

Edytowane przez kAnia123
cos tam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja jak najbardziej przydatna,  sam wiele razy spotkalem sie ze stwierdzeniem " jak kupic vipa " dla poczatkujacych graczy to nie lada wyczyn.  Mysle ze pomysł ten wejdzie w zycie.

Pozdrawiam mistrz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ułatwiło ( wystarczy napisać  żeby typ wpisał /sklepsms i po sprawie) by to kupno vipa i też nie każdy wie o co chodzi z założeniem konta na forum a potem w sklepie :) (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności