Skocz do zawartości

Propozycja pluginów


BlazE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam propozycje pluginów, które nie są aż tak znaczące, ale myśle, że mogłyby się przydać. ( CHODZI MI O FFA  )1) Ograniczenie kupowania granatów w rundzie.Link z opisem i dl : http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/421-ograniczenie_kupowania_granatow_w_rundzie_kilka_bajerow.html2) Najlepszy gracz pod koniec rundy wybiera mape.http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/6714-najlepszy_gracz_wybiera_mape_%5Bv2%5D.html3) UsuniętyCzekam na wypowiedzi czy jest sens i możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomysle, moze wgram.2. Nie bedzie, mape maja wybierac wszyscy bo jak 1 osoba wybierze to polowa serwa zaraz wyjdzie bo im sie mapa nie podoba a w dodatku 1 osoba ja wybrala a jak wybierze wiekszosc dana mape to juz jakos przegraja nawet jesli nie lubia danej mapy.3. Nie bedzie. to nie 4fun. nie bedzie zbednych pluginow. beda tylko potrzebne i poprawiajace gre na serwie. ale to nadal ma byc czyste ffa bez zbednych bajerow rodem z 4fun'ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 pluginie można wpisać jakie mapy będą do wyboru czyli nie ma problemu z lipnymi mapkami, a myśle, że byłaby to fajna nagroda !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w końcu z tymi pluginami??Myśle, że jeden i drugi by się przydał... ponieważ na serwie są nowe mapy, a ludzie i tak wybierają wkółko te same,... aż czasmi chce się rzygać ...chyba każdy przyzna racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wczoraj byłem z koło 2h na serwie i grana były nowe mapy które dodałem a mianowicie była india, rats, tuscan więc nie grane są tylko te same mapy czyli dd2, west, inferno itp.

 

1. plugin  może dodam 2 nie będzie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności