Skocz do zawartości

Koniec już nie piszę, mam dość 0licków mało wyświetleń KONIEC!


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

O nie, to jest clickbaitowy tytuł, oszukałem was! szybko tej serii nie skończę.

Tak więc Witam was wszystkich :)

W skrócie o czym dziś będzie mowa:

1. Film Unboxalla z okazji miliona subów.

2. Pozwy DeejayPallaside?

1. Film Unboxalla z okazji miliona subów.

W niedalekim czasie przeszłym Youtuber unboxall wbił milion subów. Z tej okazji Youtuber dwa dni temu nagrał film. Na początku możemy zobaczyć że youtuber pokazuje twarz, zapewne większość widzów jest szczęśliwa, bo go prosili żeby ją pokazał więc postanowił pokazać. Po tym mówi że nasze decyzje są okraszone myślami bardzo często jednak strachem, bo możemy bać się reakcji naszej rodziny lub znajomi. Później mówi czy znajomi wezmą go za dziwaka bo nie czyta książki lub nie zna modnych seriali, następnie mówi że według niego jedna z ważniejszych umiejętności jak nie najważniejsza czyli kierowanie się swoimi własnymi odczuciami,marzeniami jednocześnie z odpowiednim dystansem i to rozróżnia ludzi co mogą zdobyć wiele, a tymi co żyją w strachu. Przechodząc dalej mówi żeby go nie uważali za nie wiadomo kogo bo ma tylko 36miejsce w rankingu youtuberów jeśli chodzi o suby i dodaje że bez takiego myślenia by nie osiągnął tego sukcesu. Mówi że nic by nie zrobił gdyby się bał reakcji innych i mówi że mu się udało bo miał to w dupie(opinie itp). Wyjaśnia dla widzów dlaczego zrobił takiego specjala, po prostu mówi że tak to chciał zrobić. Na końcu filmiku puszcza napisy z podziękowaniami dla szczególnych osób.

2. Pozwy DeejayPallaside?

Tak więc, ostatnio owy youtuber na swoim live powiedział że parę youtuberów dostanie pismo, mówił też że wyda oświadczenie do swoich widzów jeśli chodzi o negatywne komentarze. Większość deejaya źle zrozumiała, myśleli że deejay będzie pozywał do sądu osoby które piszą negatywne komentarze lub youtuberów którzy go krytykują. Więc Deejaypallaside postanowił nagrać film w którym wszystko wyjaśnia. Tak więc na początek prosi żeby wszyscy co oglądają obejrzeli do końca zanim napiszą komentarz czy ocenią filmik. I zaczyna od kwestii pism do youtuberów. Poczyna od tego że YouTube jest dla niego ważny, bo poświęca swój cały wolny czas bo szuka materiałów dla widzów żeby ich zaciekawić. Następnie wspomina że nagrywa przez 7lat i udoskonala się żeby kanał rósł żeby się rozwijał itd. I mówi że są pewne granice krytykowania, ogólnie on rozumie krytykę ale do pewnej granicy, po czym pokazuje fragment że mówi że wyśle pismo a nie pozwy, dlatego że chciał się bronić. Mówi tez że nikogo nie pozwie on po prostu chciał żeby oni usunęli te filmy, bo ich firmy naruszają jego dobre imię. Później mówi o oświadczeniach dla widzów i puszcza fragment live. I mówi że oni mogą komentować, dać krytykę ale też w jakiś granicach a nie np: "Znajdę cię na ulicy i zadźgam cię nożem w plecy" on chcę żeby widzowie jego komentowali przy okazji dziękuje za każdy komentarz. Na końcu filmiku mówi że chcę opinię od nich, od serca.

Dziękuje za przeczytanie, jeśli coś ci się nie podoba, widzisz jakieś błędy lub z czymś się nie zgadzasz to śmiało napisz :)

Linki:

1. Film Unboxalla z okazji miliona subów.

1. https://www.youtube.com/watch?v=sd2Cu30RYjY

 

2. Pozwy DeejayPallaside?

1. https://www.youtube.com/watch?v=eaRE2nOCqnQ

 

Edytowane przez Lift12
Poprawki
  • Like 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę błędy. Przynajmniej dla mnie. Wybacz mi, ale jest to tak kurewsko nieciekawy temat. Nie wiem może jesteś w takim wieku, że jarają Cię gwiazdy YT, albo to ja jestem jakiś dziwny. Dupa mnie obchodzi jakiś Ubboxall, czy DeejayPallaside (który jest takim DJ, że jakby mu dać zagrać na potańcówce w szkole to już nie taki cwany). Jako, że wypowiadam się (jak na razie) jedyny chce po prostu powiedzieć, że nie wiem kto zaakceptował to jako spoko treść, bo ja bym tego nie zrobił.

 

Ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez Jeremaya vi Rey
  • Like 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności