Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie horacurka


horacurka13

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:hora curka
2. Imię Mateusz
3. Wiek:18
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
5. Sprawny i działający mikrofon:Jak najbardziej.
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: W najbliżej przyszłości, raczej nie.
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/hora curka/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Jestem sobie w miare spokojnym i wyluzowanym człowiekiem, lubie grać w gry komputerowe uwielbiam piłke nożna i ogólnie, więcej chyba nie ma sensu.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ nie raz brakuje adminów, a wchodzą cziterzy bądź ludzie którzy próbują popsuć gre innym między innymi flashując specjalnie swoich, siedząc na t spawnie nie wykonując celów mapy.
Czy nawet, wyzywając innych przez mikrofon.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Niestety gram na non steamie.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:W tygodniu około 3-5 godzin, w weekendy niestety mniej bo tylko 2-3.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 14/5+ weekendy 17/18+
13. Staż w Counter-Strike 1.6:Gram w to już dobry rok, więc w miare ogarniam tą grę.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Oczywiście wiele razy, nie tylko na platformie cs 1.6 ale również na CS GO, zazwyczaj były to jail break'y na CS GO ale na FFA, codzie także posiadałem.

@Rapcio Szkoda mi komentować tego co napisałeś, bo jak gracz piszę, że ktoś kampi to twoje odzywki są typu "Dać ci plasterek?"

Albo "A sobie pije takiego radlerka czy inne piwo na admin say'u na prawdę, twoje zachowanie jest tak dorosłe, że musisz się skarżyć nawet na forum, że cie zabijam i mówisz że mam farta, oj przykro.

Żartuje z czym wiąże sie moje zachowanie, ciekawa psychologia. Jesteś zabawny, ty psycholu idziesz siedzieć.

PSS:Zapomniałem dodać, że jak usłyszałeś od kogoś że startuje na admina wyśmiałeś mnie "XDD" więc, o wyśmiewaniu graczy nie mów, bo jesteś w tym specjalistą.

Napisałem, że jej nie lubię to straszne.

Edytowane przez horacurka13
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

- GT 

- Twoje żarty są prostackie z czym się wiąże zachowanie 

-poniża graczy 

@horacurka13 wypominadz mi jednorazowe akcje a może zapomniałeś swoje chamskie zachowanie wobec Oli może Ci przypomnieć wypominasz mi także ze pisze na admin sayu bo dostaje wiadomości na hudzie a nie chce czekać tym także nie możesz mi udowodnić że to nadużywam admina ale Twoje rozumowanie w tej chwili jest śmieszne wypominasz mi sytuacje z dnia wczorajszego wysmialem bo widze jak się zachowujesz ile grasz jak dla mnie napisz podanie za tydzień popraw kulturę wobec kobiet i GT a wtedy będziesz mieć moje poparcie 

Edytowane przez Rapcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheaterzy zostają opiekunami, homoseksualiści adminami, to i jemu należy się szansa.

Chory człowiek ma specyficzne poczucie humoru, ale czy to powód aby skreślać z góry jego kandydaturę na  admina na sieci gdzie się szerzy atencja i kolesiostwo... 

 

Wiek +

Doświadczenie +

GT? Zależy Wam na adminach czy na nerdach? Podciągnie, a komu trzeba i o... 

 

 

Edytowane przez 16120182511.
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem na tak

+wiek
+myśle że doswiadczenie posiadasz
+grasz dość często co jest dużym plusem
+ z poczuciem humoru +++
- brak steam

Ogólnie jestem na tak ale nie wiem czy przez to edytowanie nie odrzuca ci podania , i nie wezma tego jako pisanie pod wlasnym podaniem z fartem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE

- pkt 2 wymagań na admina -. Przegrane 30 godzin i przynajmniej 2 tygodnie spędzone na serwerze. -  brak

-  brak steam

-  brak składki

wybacz ale pograłeś dość aktynie dopiero 5 dni na serwerze, ale dla mnie to nie jest przepustką na admina, wymagania są jasne, brak składki, brak steama i gt na dzień dzisiejszy to za dużo żeby przymknąć oko na twoje podanie.

Edytowane przez Wercia.
Kolor czerwony tylko dla administracji.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że grasz dość często, a to wielki plus, co do składni jak i steam ugadaliśmy sie na pw i nie widzę problemu z tym:) 

Przyjmuje Cię na okres próbny(tydzień) zapraszam na pw po flagi, pamiętaj aby się wpisać w temacie o rangę :)

Gratuluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności