Skocz do zawartości

klatki


gicik krzys

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ENGLAND REPRESENTATIVE.fqa

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: PIOTR

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): nie potrzeba

Data i godzina zdarzenia: 21/09/17, 21.50

Dowody (demko/świadkowie): demko wrzuce jak sie pojawi tylko na forum

||| Zostales zbanowany!
||| Nick: ENGLAND REPRESENTATIVE.fqa
||| IP:
||| Steam ID: STEAM_1:0:1884699542
||| Powod: Klatki
||| Nalozono: 21.09.2017 - 21:53:07
||| Czas bana: 5 minut
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo: 4 minut i 58 sekund
||| Ban wygasa: 21.09.2017 - 21:58:07
[CSC]-------------------------------------[CSC]
Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Kicked :"Zostales zbanowany. Spraw

http://amxbans.cs-classic.pl/bans/58757.html

Misiu tak sie nie bedziemy bawic. Wczesniej fakt, dostalem bana za klatki sam wiedzialem ze je mam i wiem z jakiego powodu je mialem. Klatki zostaly zazegnane, Cie zabilem a Ty chciales skorzystac z wymowki ze wczesniej mialem klatki i Cie teraz zabilem to tez mi bana dales? Demko wleci pokazesz mi te klatki gdzie one sie pojawily. Padles to sie nie wsciekaj i nie wyzywaj banami, jezeli ktos jest lepszy to sie z tym pogodz. :)

 

http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1709212141-de_dust2-1506022860-1506024360.zip

11:50 akcja na b, runda przed tez padles

Przypatrz sie na ping. Zadnych klatek nie mialem, jezeli jednak stwierdzisz po demku ze mialem te klatki, przypatrz sie na gre kazdego z osobna i mi powiedz czy to wina hltv czy tylko moja.

Jakbym mial te klatki to bym nawet sie nie wysilal piszac te skarge, bo potrafie sie przyznac tak jak za pierwszym razem uwazam ze ban byl sluszny, tym razem juz nie.

@potwierdzasz to co wlasnie napisalem xD

@@ no i ladnie wyjasnione, nie mam nic do Ciebie zeby nie bylo, bo piszac skarge druga strona moze myslec ze osoba piszaca skarge szuka spiny, ja nie szukam, tylko chce aby nie bylo takich 'porywow' jak to nazwales, bo z mojej strony to wygladalo tak jak napisalem, ban ze zlosci. Nie oczekuje kary czy cos tego typu tylko jezeli cos jest zrobione nieslusznie z mojego punktu widzenia to trzeba to wyjasnic. Tak jak wyzej napisalem "jezeli ktos jest lepszy to sie z tym pogodz", wkur*ilem sie za przeproszeniem wiec wybacz. :)

Edytowane przez vBengvBrosv
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszego bana to wiadomo - wyjaśnione

Co do tego bana dałem ci go może trochę w takim "porywie". Jednak w momencie gdy ja byłem wcelowany w anarchie, a ty wyszedłeś to lekko mi "przeskoczyłeś". Nwm czy była to wina twoja czy moja czy może samego serwa ale takie coś miało miejsce, a ja skojarzyłem fakty z tamtym banem więc dałem ci go ponownie. Jeśli myślisz ze dałem ci bana tylko dlatego że mnie zabiłeś to się grubo mylisz.

Demko - wydaje mi się że zbędne, w końcu ban już minął

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności