Skocz do zawartości

Recenzja Filmu "Barry Seal: Król Przemytu"


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione obrazy dla zapytania Barry Seal, Król przemytu

 

Barry Seal, przebojowy film o perfekcyjnym agencie CIA, albo o najlepszym przewoźnikirm narkotyków i broni wszechczasów.

Odpowiedzi na to pytanie nie potrafię określić nawet po 115 minutowym seansie. Historia Barryego Seala, który ze zwykłego pilota staje się jednym z najbogatszych ludzi w kraju, to więcej niż interesująca fabuła. Doug Liman pozwala nam w jego produkcji wczuć się w postać i drgać z emocji przez cały film. 

Dzieło w gatunku Dramatowo-Komediowo-Politycznym wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych tego roku to więcej, niż tylko film. Tom Cruise perfekcyjnie wcielił się w rolę Barryego Seala, a razem z "Sarah Wright" w postaci Lucy Seal, żony Barryego, stworzyli wręcz realną parę. Choć Lucy na początku była zła na Barryego i nie rozumiała jego toku myślenia myśląć, że zwariował, w końcu przekonała się, że miał rację, i ze zwykłej rodziny, stali się najbogatszymi ludźmi w małym miasteczku do którego musieli się przeprowadzić ze względu na śledctwo prowadzone przeciwko Barryemu.

 

Film definitywnie warty obejrzenia. Osobiście oglądałem go w kinie, i muszę przyznać, że choć film nie leży w ,,moim guście'', przekonał mnie do siebie. Oglądając seans bawiłem się świetnie przez pełne 95 minut, a osobiście serdecznie go wszystkim polecam. Wiadomo, jak to w takich filmach, było kilka nierealnych momentów, jednak były pokazane w taki sposób, że rzeczywiście można uwierzyć, że takie coś mogłoby się stać naprawdę. Ba! Nawet się stało. Barry Seal jest bowiem produkcją inspirową na historii prawdziwego Barryego Seala (a dokładniej Adlera Berrimana Seala), który zmarł 19 lutego 1986r.

 

Moja ocena filmu: 4/5.

 

Polecam i pozdrawiam!

Zwiastun:

 

Edytowane przez GryTrean
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając recenzję na temat tego filmu, natknęłam się na ciekawą informacje - podczas zdjęć do filmu, doszło do rozbicia samolotu z trzema osobami z ekipy filmowej w Kolumbii. Na wskutek tego dwie osoby zmarły, a trzeci - producent, stracił władzę w nogach. Tom Cruise i Doug Liman zostali oskarżeni o współwinę w wypadku, ponieważ przez wspólna modyfikację scenariusza piloci latali o wiele za długo.

Edytowane przez Jeanette vi Rey
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jeanette vi Rey napisał:

Ostatnio przeglądając recenzję na temat tego filmu, natknęłam się na ciekawą informacje - podczas zdjęć do filmu, doszło do rozbicia samolotu z trzema osobami z ekipy filmowej w Kolumbii. Na wskutek tego dwie osoby zmarły, a - producent, stracił władzę w nogach. Tom Cruise i Doug Liman zostali oskarżeni o współwinę w wypadku, ponieważ przez wspólna modyfikację scenariusza piloci latali o wiele za długo.

 

O.o, nie słyszałem o tym, a rzeczywiście ,,ciekawa ciekawostka'' :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności