Sign in to follow this  
horacurka13

OFICJALNIE MILIK WYPADA NA 5 MIESIĘCY.

Po operacji jaką przeszedł A.Milik, wiemy już że wypada na minimum pięć miesięcy, ma go nie być do marca.

Wrócił po kontuzji pograł chwile i znowu kontuzja, ale wierze że wróci silniejszy i mam nadzieje że przejdzie do innego klubu, któremu brakuje napastnika bo przy Dries'ie Mertensie nie pogra za długo jako podstawowy napastnik, zapraszam do dyskusji, co sądzicie będziemy mogli grać na dwóch napastników podczas mistrzostw świata, czy zostanie nam tylko najlepsza dziewiątka na świecie?

http://footroll.pl/footlol/video/425,koszmar-milika-opuscil-boisko-ze-lzami-w-oczach-video

Link, zapożyczony z innego forum o piłce, innego w miarę z dobrą jakością wideo, nie miałem.

Powiem ci tak.Rowniez miałem zerwane więzadła(krzyżowe przednie i łękotka) po operacji jestem już 2 miesiące lecz ćwiczenia wykonuje jakbym był po 4 miesiącach.Jestem młodszy od Milika jakieś 10/11 lat.Mam „młodszy organizm” i szybciej się regeneruje.Diagnoza jest taka ze około za miesiąc będę mógł POWOLI biegać/truchtać.Czy wróci z taka sama formą? Nie wiem.Jesli się przyłoży przez te 5/6 miesięcy to myśle ze zachowa ta formę lecz nie będzie już to samo.