Skocz do zawartości

Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

59760881698a6_Pytaniednia(10).png.24ac62d3553694a9b55b40d596efc835.png

 

 

Co według Ciebie jest gorsze - papierosy czy alkohol? Dlaczego akurat to?

 

 

Odpowiedzi "na odwal się" ukrywam, więc liczę na waszą kreatywność. 

Edytowane przez Jeanette vi Rey
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierosy, taki smród od tego leci. Blehhh

 

Nie to, że rak, człowiek śmierdzi tym, to jeszcze za to się płaci xDDDDD

 

@TomeK. Ale tu nikt nie mówi o tych olejkach. To nie papieros więc? Chyba wiesz jakie są w tym różnice?

 

Ale na koniec i tak powiem, że obie rzeczy są złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki alkohol. Bo piwko od czasu do czasu nie zaszkodzi. A piapieros, hmmm no lepsze e-papieroski, zwykłe daremne. 

 

@Kasia! od e-papieroskow smrodu nie ma :D

Lift to nie wiem od kogo kupywales olejki ale sprzecik mam dobry i olejki po znajo taniutko

Edytowane przez TomeK.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol, alkohol i jeszcze raz alkohol.. :) Dlaczego? Wypije za dużo to pale, a bez alko nie tknę papierosa. ^^

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I często alkohol wywołuje "agresję alkoholową", czyli człowiek nie jest sobą pod wpływem alkoholu i odwalają się różne chore akcje. Tego typu zjawisko można zaobserwować głownie u małolatów, parę głębszych i godmode włączony. :)

Jedno i drugie uzależnia, ale papieros nie zniszczy Tobie życia.

Edytowane przez 16120182511.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol bez dwóch zdań. Dlaczego? już wyjaśniam:

-można popaść w nałóg. Przez to wydamy bardzo dużo pieniędzy(jak i przy fajkach), Jak będziemy mieli rodzinę to taki alkoholik będzie ci robić awanturę że nie może swojego piwa dostać przy czym może to odbić się na dzieciach, bo co chwilę awantury są i nie mogą mieć w ogóle chwili spokoju.

-Jak wspomniałem wyżej pieniądze. Za takiego 4-paka możemy wydać ok: 10zł a przy papierosach za paczkę 6-8zł. Jeśli ktoś pochodzi z takiej rodziny co mało zarabia i kupuje takie 4-paki dziennie to można dużo pieniędzy stracić.

Takie argumenty że fajki śmierdzą są nijakie.

@TomeK. A wiesz że e-papierosy są bardziej szkodliwe i szybciej uzależniają? za taki olejek 10ml u mnie płaciło się 10zł to taka strata hajsu że szok. Szczególnie że w gimnazjach/podstawówkach jest na to bardzo duża moda i na takiego elektryka jeśli chcesz mieć dobrego musisz wydać +200zł.

Wolałbym palić papierosy bo już wolę sam siebie zniszczyć(płuca itp.) niż chlać, być pijakiem i mogę kogoś bliskiego doprowadzić do złego stanu psychicznego.

Ale osobiście nie polecam fajek,alkoholu lub e-papierosów.

@TomeK. i tu właśnie jesteś dobrym przykładem jak wywalić hajs na jakieś gówno. (Bez obrazy)

Edytowane przez Lift12
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jedno i drugie , niby wszystko jest dla ludzi, tak owszem w małych ilości a zazwyczaj alkohol nie konczy sie na malej ilosci i czesto po alkoholu siegaja po fajke, tez nienawidzę tego smrodu a mimo do miksa sie daje ale to małe ilosci i teraz juz prawie wgl , tak jak kasia pisała smród od tego jest straszny , osłabiaja organizm kondycje, strata pieniedzy wieksza niz w przypadku alkoholu, alkohol nie swiety , Watroba cierpi zabija szare komorki , powoduje agresje , patologie takie moje zdanie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dołożę swoje 2 grosze.

Pytanie co jest gorsze alkohol czy nikotyna to jak pytanie w jaki sposób wolałbyś zginąć, rozbijając się samolotem czy rozbijając się samochodem. 

I alkohol i papierosy szkodzą na nasze zdrowie tak mocno, że może się to skończyć śmiercią. Zdarza się, ze niektóre osoby palące 10-20 lat nie odczuwają żadnych skutków tego poczynania. Aczkolwiek w końcu to się odezwie, prędzej czy później, ale tak będzie. 

Niby wszystko jest dla ludzi, ale  palimy/pijemy na własna odpowiedzialność ze świadomością co to niesie za sobą. 

Bylam na ciekawej konferencji na ten temat jakiś czas temu i powiem wam, ze całkiem dużo wyniosłam z tego, z reszta nie tylko ja.

Warto czasami pomyśleć o naszym zdrowiu, a nie tylko o pragnieniu. 

Edytowane przez Jeanette vi Rey
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności