Skocz do zawartości

Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Memento Mori napisał:

"Uczucie" nawet ważniejsze od miłości. Miłość z czasem przeleci, a prawdziwa przyjaźń zostanie. ;)

Dokładnie to samo chciałem napisać XDD 

@Memento Mori w tych czasach o to jest trudno, większość ludzi jest fałszywych - za każdym razem myślałem że to jest prawdziwa miłość a potem chu* system strzelał 

Edytowane przez Mercus**
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą do miłości wbrew temu, co tutaj koledzy @Memento Mori i @Mercus** napisali, jeśli sądzicie, że prawdziwa miłość też mija to najwidoczniej jej nie doświadczyliście, moim zdaniem jeżeli coś jest prawdziwe to nie mija z dnia na dzień, nieważne czym jest. :v ale to moje zdanie, bez spin :V

 

@Memento Mori może sprostuję, bardzo ciężko jest przeżyć taką prawdziwą miłość :) na pewno trudniej na nią trafić niż na prawdziwą przyjaźń.

Edytowane przez Esme
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Esme napisał:

Podstawą do miłości wbrew temu, co tutaj koledzy @Memento Mori i @Mercus** napisali, jeśli sądzicie, że prawdziwa miłość też mija to najwidoczniej jej nie doświadczyliście, moim zdaniem jeżeli coś jest prawdziwe to nie mija z dnia na dzień, nieważne czym jest. :v ale to moje zdanie, bez spin :V

Nie wiem jak kolega @Mercus**, ale ja nie doświadczyłem jeszcze prawdziwej miłości, a jak rozumiem Ty @Esme tym bardziej. Uwierz, że nawet prawdziwa miłość też mija, prosty przykład: moi rodzice byli ze sobą 15 lat i się rozwiedli.

Jeśli chodzi o przyjaźń, to mam przyjaciela którego znam od 16 lat, a mam 18 (on również) i nie zapowiada się abyśmy mieli zerwać kontakt. :) 

Edit: @Esme tu się z Tobą zgodzę w 100% ;):) 

Edytowane przez Memento Mori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Memento Mori napisał:

Nie wiem jak kolega @Mercus**, ale ja nie doświadczyłem jeszcze prawdziwej miłości, a jak rozumiem Ty @Esme tym bardziej. Uwierz, że nawet prawdziwa miłość też mija, prosty przykład: moi rodzice byli ze sobą 15 lat i się rozwiedli.

Jeśli chodzi o przyjaźń, to mam przyjaciela którego znam od 16 lat, a mam 18 (on również) i nie zapowiada się abyśmy mieli zerwać kontakt. :) 

Edit: @Esme tu się z Tobą zgodzę w 100% ;):) 

Prawdziwa miłość naprawdę istnieje, ale najlepiej widoczna jest tylko u osób starszych, którzy są ze sobą 60 lat i nadal kochają się tak mocno jak te 60 lat temu. 

 

A bynajmniej to moje zdanie.. Ale teraz mówimy o przyjaźni, a nie miłości.

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń. trudny temat bo ona jest naprawdę rzadka bynajmniej w moim regionie.

Czym jest dla mnie? no ogólnie to jest że mogę na kogoś liczyć, normalnie pogadać czy pomóc w złych sytuacjach, dla mnie jedynie z kim mogę się przyjaźnić z kimś kto jest sobą, nie udaje nikogo, nie popisuje się przed kimś. Ja takiego czegoś nie doświadczyłem i raczej nie doświadczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności