Skocz do zawartości

Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

 *Na razie bez nagłówka*

Nie ukrywam, że na ten pomysł wpadłam siedząc na przystanku autobusowym, ale do rzeczy:

"Przemyślenia Jeanette", bo taki miałyby mieć tytuł wpisy - polegały by na postach, które będę wstawiać tylko i wyłącznie ja.   Temat zawierać będzie coś, o czym ostatnio dużo myślę lub co mi przyszło do głowy znikąd i zaczęłam się dosyć mocno nad tym zastanawiać LUB wy moglibyście mi wysyłać w prywatnej wiadomości temat, który byłby roztrząsany. (Bo chyba nie tylko ja tak mam, że przychodzą mi czasem do głowy takie rzeczy, że można by z tego napisać książkę..) W Każdym bądź razie chciałabym, aby te tematy przeradzały się w dyskusje pomiędzy nami wszystkimi, czasem byłyby to poważne tematy, a czasami.. mniej poważne. Post wstawiany byłby co równy tydzień i co równy tydzień byłby zamykany.

Teraz pytanie do was - Co o tym sądzicie? Co dodać, a co ująć?

Edytowane przez Jeanette vi Rey
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

"Przemyślenia Jeanette"

Po co to nazywać jako jakieś przemyślenia? Po prostu piszesz artykuł na jakiś temat. Skoro omawiasz jakiś problem i wyrażasz swoją subiektywną opinię to nie trzeba tego nazywać jako "przemyślenia". Poza tym ten tytuł jakoś tak śmiesznie wygląda. Chętnie bym zobaczył jakieś artykuły na jakiś ciekawy temat. Ale żeby to wyglądało w miarę okej i było dobrze napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności