Skocz do zawartości

[Skarga] Szuler


Szuler

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szuler

Nick oskarżonego: "Administrator" - niestety nie jest podany, jednak dołączam ss z aktywnymi graczami

IP/SID oskarżonego (komenda status): --

Godzina i data przewinienia: 19:23:46 - 10.03.2017

Opis sytuacji: 1- Na nagraniu widzimy osobę która nie zna mapy, jednak próbuje ją przejść (nikt nie pomógł). Gdy zbliżał się do wyjścia dostał 'slay'a' od administratora.. stąd moja skarga i zapytanie dlaczego ta osoba dostała 'slay'a'? Dodatkowo teksty typu "i tak ci nikt nie uwierzy" (na screenie widać) co miały oznaczać? - że administrator może się wywyższać? że jemu nic nie grozi jak będzie robił takie rzeczy? Proszę o rozpatrzenie tego.

Dowody (demo, SS, świadkowie):  Dowody do pobrania: http://www.mediafire.com/file/178av4xxltq5qqw/Cs-dowody.rar

Uwagi (opcjonalne):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz dostał slay, bo przedłużał

I chciałbym wiedzieć,dlaczego @PIOTR_xD przeniosłeś Szulera do TT na mapie Bhopz?

@PIOTR_xD

No na demku jest pokazane że został przeniesiony, ale rozumiem, że przypadkowo.

Następnym razem uważaj na takie rzeczy 

Admin nie dostanie ostrzeżenia. 

Edytowane przez Zygi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma obowiązek dania slaya graczowi który przedłuża. Nie w moim obowiązku leży prowadzenie gracza przez mapę. Jeśli widać, że dany gracz się zgubił w labiryncie to oczywiste jest, że administrator ma obowiązek go zgładzić.

@Zygi Przeniosłem Szulera do TT ? Takie coś miejsca nie miało, no chyba że coś mi się kliknęło przypadkowo, chociaż zauważyłbym coś takiego, I pewnie Szuler sam by zwrócił uwagę na to i sie pytał za co został przeniesiony.

Edytowane przez PIOTR_xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności