Skocz do zawartości

Pytanie dnia v36


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że tak. Temu, że umieramy musi przyświecać jakiś kolejny cel. Śmierć jest końcem życia, ale nie jest jego celem.

A no i sądzę, że bliźniacze dusze po śmierci w końcu są razem, nieograniczone już ciałem.

Edytowane przez Esme
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje 

Jestem na 100% pewien że jest bo wątpię że jak zginiemy to niczego nie będzie. Dla mnie śmierć to początek czegoś nowego w życiu po śmierci. Ogólnie mówiąc dla mnie się wydaję że po śmierci będą te same zdarzenia niż w tym życiu, tylko że będziemy mieli możliwość coś zmienić i tym samym zmienić bieg tej naszej historii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale sądzę, że w formie odrodzenia się w drugim człowieku bo nie może później być "nic". Ale do końca nie wiem co by się stało jakby był koniec cywilizacji... To już głębsze przemyślenia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma coś takiego jak życie po śmierci ludzki mózg nie może tego pojąć (tak jak kto stworzył Boga) to wyższa inteligencja umierasz i koniec np to tak jak byś spał i kompletnie nic nie pamiętasz z wyjątkiem snów nasze sny śnią się co noc niektóre pamiętamy a niektóre nie tylko budzisz się i nagle nowy dzień a po śmierci nic nie ma ani snów. Osobiście ja to trochę się zagubiłem i mało co wierze w Boga. Sądzę że w dalekiej przeszłości ludzie to wymyślili aby łatwiej kierować społeczeństwem żeby nie było chaosu. Choć trochę źle się czuje z tym co napisałem ale cóż no i to wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności