Skocz do zawartości

Chowany


Sozzak

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o zabawe w chowanego jest bardzo dużo ludzi co sobie podpowiada. Myślę że fajną opcją by było że tt'ki którzy nie żyja moga obserwowac tylko ct'ków. Uniknie sie wtedy podpowiadania na tej zabawie. 

@Polar Wątpie, że będzie jakaś możliwość jeżeli oczywiście też nie będzie wolnej kamery.

@Fikussssss Nie znam się na tym, lecz myślę, że dało by radę takie coś napisać, że rangi administracyjne nie mają tego. A jeżeli by się dało to wiem, że trochę czasu by to zajeło

Edytowane przez Sozzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł jest trochę słaby. Dlaczego? Admin/guard nie będzie mógł sprawdzić czy ktoś nie campi w celi bo ma czarny ekran, więc nie będzie mógł slaynąć czy zbanować takich ludzi, a gdy gracze będą wiedzieć ze nieżywi będą mieli czarny ekran to więcej będzie bugować mape, czy campić w celi. Dzięki temu 90% wygranych to ci, którzy campili w celach, albo byli w miejscach niedostępnych dla ct czy, czy też mape bugowało mape.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ceberi napisał:

Jak dla mnie pomysł jest trochę słaby. Dlaczego? Admin/guard nie będzie mógł sprawdzić czy ktoś nie campi w celi bo ma czarny ekran, więc nie będzie mógł slaynąć czy zbanować takich ludzi, a gdy gracze będą wiedzieć ze nieżywi będą mieli czarny ekran to więcej będzie bugować mape, czy campić w celi. Dzięki temu 90% wygranych to ci, którzy campili w celach, albo byli w miejscach niedostępnych dla ct czy, czy też mape bugowało mape.

Na chowamym wtedy byl zakaz wchodzenia na specta, oprócz adminów/guardow

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KonWoy zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności