Jump to content

Sozzak

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 14h 51m 29s

Community Reputation

9 Neutralny

1 Follower

About Sozzak

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Sozzak
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  8

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. 1. Twój Nick: sozzak 2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard 3. Nick oskarżonego: zyxeel 4. Steam_ID oskarżonego: pewnie macie nie mam teraz możliwości zdobycia. 5. Data i godzina zdarzenia: 22.01.2020 okolo 19 20-306. 6. Mapa: jb_cavern_v1b 7. Opis sytuacji: No to tak, jak widać na demku zyxeel wpadł do tej wody na cavernie co jak wiemy gdy sie wpadnie to się ginie, jednak nagle zaczął sie wyslapowywac. Normalny gracz nie ma takiej możliwości i trochę beczka jak ma być tak, że jak jakiś adminstrator ma umrzeć to wymiga się od tego poprzez wyslapowywanie. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_cavern_v1b-1579713091-1579716093.zip 9. Wynik/numer rundy/czas: 2:4 dla tt, minuta mapy około 32:40 @ZyXeel Fajnie, że potrafisz się przyznać do błędu, nie rób już takich głupich rzeczy poprostu bo to chwila a łatwo możesz dostać degrada.
 2. 1. Nick: Sozzak 2. Imię: Filip 3. Wiek: 17 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE : Tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/674334 8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Filip. Aktualnie posiadam 17 lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim, moimi zainteresowaniem jest motoryzacja. Jestem osobą z którą łatwo nawiązać kontakt, humorystyczną i miłą. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: No generalnie w godzinach nocnych jest dużo osób co lubi odwalać, prowokowac, wyzywać itd. a administracja w dni robocze rzadko jest o tej porze i przydało by się to ogarnąć. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:98984420 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy dni robocze to mniej więcej w godzinach 16-02:00 a w weekendy do 17 można mnie spotkać. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: gram mniej więcej od 2014-15 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków : Tak, guarda na tym serwerze ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 3. Jako, że skarga jest w moim imieniu, to czas się wypowiedzieć: Fakt, z tą górną celą i skokiem to osoba mogła mi się pomylić, bo była taka osoba która wyskoczyła i brnąłem w tym kierunku, że to ty. Tutaj przyznaje się. A tu praktycznie przytoczę słowa huczina, Jak jest zakaz wychodzenia z celi, to nie rozumiem po co mówisz, że takiego czegoś nie było skoro ci tłumaczył Huczin, Majk i Sleyu. Więc z mojego punktu widzenia skarga bez sensowna.
 4. 1. Twój nick:Sozzak 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB cs:go 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/60598-przyjętepodanie-sozzak/
 5. Na NIE: •Nie za szybko? Dzisiaj dostałeś permuta i już odwołanie piszesz? •Powodzie piszesz, że bez zgody administracji. Gdy był w ct Sebek i jako jedyny guard na serwerze, pytałem się ciebie czy masz pozwolenie ty mówiłeś że tak. Gdy napisałem żeby cie zmutował to ty pisałeś, że nie puszczasz bindów jakbyś miał pozwolenie to byś chyba tak nie pisał co nie? •Oraz nadużywasz te bindy, kiedyś @Ghostt puścił pare bindów za zgoda @KonWoy i fakt faktem to było smieszne, lecz to już takie nie jest i moim zdaniem próbujesz na siłę być smieszny. @Arver No to i tak jak miałeś zgodę nie powinieneś nadużywać @Arver nie, nie puszczałeś trochę większy odstęp ale to było tak, że potrafiłeś 5 razy pod rząd ten sam bind puścić.
 6. Na tak: •Mutacja, •wiek, •pomocny, •zna regulamin.
 7. @Wercia. Pasuje, Dziękuje. Do zamknięcia.
 8. Typ Pracy: avatarWymiary: 250x250Render, Stock: Napis/y: SozzakTematyka: -Królik z minecraftaKolorystka: Pasująca pod tego królikaInne: -
 9. 1. Nick: Sozzak 2. Imię: Filip 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 2/3 ale staram się szybko załapać tę wiedzę. 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Zależne od wielkości, ale mogę dać. 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/674334 8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Filip. Aktualnie posiadam 16 lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim. Moimi zainteresowaniami są między innymi piłka nożna czy jazda na motocrossie. Moją życiową pasją jest informatyka. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Widze często gdy osoby nowe nie znają regulaminu to próbuje im wytłumaczyć coś albo widze gdy ktoś łamie regulamin to ostrzec go żeby tego nie robić 10. Steam_ID: STEAM_0:1:98984420 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dni robocze od 2 godzin do 5. Weekendy ponad 4 godziny. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 15-22, 10-23 albo i dłużej zależne czy gdzieś wychodzę. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na aktualnym koncie posiadam 1,461 h, a na koncie z vac 843 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Jestem w trakcie przechodzenia mutacji, ale myślę, że można na to przymknąć oko. 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) @Son of the Scream Pomaganie, a próbowanie pomóc to jest różnica (poza tym od pomagania jest ranga administracyjna, ja nie muszę tego robić jako gracz lecz staram się to robic). A jeżeli chodzi o te namawianie o sojusz na kd, muszę ci przyznać że to prawda ale nie do końca, ponieważ ja się pytam czy chcę sojusz a nie "Dawaj ziomek mamy brać sojusz bo pożałujesz", reszty nie skomentuje bo nie mam na to obrony, lecz to nie oczywiste, że jak dostane tą szanse to się nie zmienie? Dziękuje za wypowiedź! @H1ROTO oraz @Polar Dziękuje za wypowiedź! @RUDI Dziękuje za wypowiedź! @Pan Lodomir Dziękuje za wypowiedź! @Sleyu oraz @ceberi Dziękuje za wypowiedź! @Toxic1 Mówiłem, że się poprawie i "może" a nie dostane guarda. A żeby powiedzieć, że później po starości będzie to nie przypominam sobie. Chętnie obejrzę demko możesz na pw możesz tutaj. Dziękuje za wypowiedź! @edit1: Jak może jakas ranga forum, usuncię moja wypowiedź pod postem bo przez przypadek dalem cytuj zamiast edytuj. @Kasia!, Oczywiście przepraszam za mój błąd, ale nie zrobiłem tego specjalnie @Fikussss Po twojej wypowiedzi rozumiem,że sądzisz, że jak ja im dałem głos na tak to oni mi dali również na tak? Tylko @H1ROTO ode mnie dostał tak bo myślę, że zasługuje na to Dziękuje za wypowiedź! @Fikussss A to sory. Bo ja zrozumiałem, że jest kierowane to do mnie i osób które mi dały ten głos. @Batzon oraz @Evo^^ dziękuje za wypowiedź! @PortiZ Dziękuje za wypowiedź! @Arver Wiem były takie sytuacje gdy wyzywałem i prowokowałem lecz powoli staram się to zmienić. Dziękuje za wypowiedź!
 10. Sory, mimo, że cie znam i lubię muszę dać NIE •Za sprawnego mikrofonu nie masz i nie które polecenia trudno zrozumieć od ciebie, •Trochę mało aktywności w dni robocze (rozumiem szkoła, szkołą ale moim zdaniem jak chcesz guarda musisz więcej czasu poświęcić), •Słabo rozpisane podanie.
 11. Jestem na NIE •Prowokujesz jak i wyzywasz •Muszę podpisać się pod @ceberi często ustawiałeś nicki prowokujące lub obraźliwe. (jeżeli to podlega pod taką prowokacje tu jeden z nich) @Son of the Scream Może i obraźliwe nie ale prowokujące chyba tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines