Jump to content

Sozzak

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 18h 7m 58s

Community Reputation

13 Początkujący

1 Follower

About Sozzak

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o Profilu

 • Nick
  Sozzak
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  8

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. Rzadko cie spotykałem na serwerze, gdy już cie widziałem, nie widziałem, żebyś był skłonny do pomocy, no i twoje zachowanie na serwerze Nie
 2. Sozzak

  Losowanie skina!

  Nick: Sozzak Numer losu: 19
 3. Straciłeś guarda w głupi sposób, po tym wyszedłeś z serwera i nie wracałeś co wyglądało na to, że grałeś tylko dla rangi, co prawda jesteś aktywny, jesteś pomocny no ale te twoje nadużywanie komend administracyjnych daje ci ogromnego minusa. Moje odczucia są mieszane no, ale myśle, że można ci dać jeszcze jedna szanse, tylko jej nie spierdol w taki sposób jak poprzednio.
 4. @Gemciu zeby obejrzec bitwe to bys musial mój freestyle z toba wrzucic
 5. Buba Ostrzegam cie.

   

 6. .?. moim zdaniem jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Gdy widzi osobę która popełnia błędy od razu chcę jej wyjaśnić jak ma robić żeby było to poprawne. Do tego jest osobą opanowaną, miłą i taką z którą można łatwo nawiązać kontakt. Nie widze żadnych przeciwskazań, żeby owa osoba dostała się na to stanowisko. tak.
 7. 1. Nick: Sozzak2. Imię: Filip3. Wiek: 174. Znajomość Sourcebans (1-10): 65. Sprawny i działający mikrofon**: tak.6. Składka (TAK/NIE): No tak.7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/674334 8. Parę słów o sobie * Mam na imię Filip, mam 17 lat. Pochodzę z województwa Wielkopolskiego. Moje hobby to jazda na motocrossie i ogólna tematyka dotycząca motoryzacji. Jestem osobą raczej spokojną i kulturalną z którą łatwo można nawiązać kontakt.9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc serwerowi, ponieważ często jest łamany regulamin przez nowe osoby gdy nie ma guarda, dużo ludzi również używa mikrofonu bez mutacji lub pchają się do CT.10. Steam_ID: STEAM_0:1:98984420 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy od okresu, czasem jest tak, że nic nie robie to moge te 4h pograć, a czasem 1h.12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): między 17-24 Dni robocze, weekendy to po 15 zazwyczaj.13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: z ponad 2k godzin bedzie.14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak.15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Guard na tym serwerze.
 8. 1. Twój Nick: sozzak 2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard 3. Nick oskarżonego: zyxeel 4. Steam_ID oskarżonego: pewnie macie nie mam teraz możliwości zdobycia. 5. Data i godzina zdarzenia: 22.01.2020 okolo 19 20-306. 6. Mapa: jb_cavern_v1b 7. Opis sytuacji: No to tak, jak widać na demku zyxeel wpadł do tej wody na cavernie co jak wiemy gdy sie wpadnie to się ginie, jednak nagle zaczął sie wyslapowywac. Normalny gracz nie ma takiej możliwości i trochę beczka jak ma być tak, że jak jakiś adminstrator ma umrzeć to wymiga się od tego poprzez wyslapowywanie. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_cavern_v1b-1579713091-1579716093.zip 9. Wynik/numer rundy/czas: 2:4 dla tt, minuta mapy około 32:40 @ZyXeel Fajnie, że potrafisz się przyznać do błędu, nie rób już takich głupich rzeczy poprostu bo to chwila a łatwo możesz dostać degrada.
 9. 1. Nick: Sozzak 2. Imię: Filip 3. Wiek: 17 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 5/10 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE : Tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/674334 8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Filip. Aktualnie posiadam 17 lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim, moimi zainteresowaniem jest motoryzacja. Jestem osobą z którą łatwo nawiązać kontakt, humorystyczną i miłą. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: No generalnie w godzinach nocnych jest dużo osób co lubi odwalać, prowokowac, wyzywać itd. a administracja w dni robocze rzadko jest o tej porze i przydało by się to ogarnąć. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:98984420 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-5h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy dni robocze to mniej więcej w godzinach 16-02:00 a w weekendy do 17 można mnie spotkać. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: gram mniej więcej od 2014-15 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków : Tak, guarda na tym serwerze ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 10. Jako, że skarga jest w moim imieniu, to czas się wypowiedzieć: Fakt, z tą górną celą i skokiem to osoba mogła mi się pomylić, bo była taka osoba która wyskoczyła i brnąłem w tym kierunku, że to ty. Tutaj przyznaje się. A tu praktycznie przytoczę słowa huczina, Jak jest zakaz wychodzenia z celi, to nie rozumiem po co mówisz, że takiego czegoś nie było skoro ci tłumaczył Huczin, Majk i Sleyu. Więc z mojego punktu widzenia skarga bez sensowna.
 11. 1. Twój nick:Sozzak 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB cs:go 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/60598-przyjętepodanie-sozzak/
 12. Na NIE: •Nie za szybko? Dzisiaj dostałeś permuta i już odwołanie piszesz? •Powodzie piszesz, że bez zgody administracji. Gdy był w ct Sebek i jako jedyny guard na serwerze, pytałem się ciebie czy masz pozwolenie ty mówiłeś że tak. Gdy napisałem żeby cie zmutował to ty pisałeś, że nie puszczasz bindów jakbyś miał pozwolenie to byś chyba tak nie pisał co nie? •Oraz nadużywasz te bindy, kiedyś @Ghostt puścił pare bindów za zgoda @KonWoy i fakt faktem to było smieszne, lecz to już takie nie jest i moim zdaniem próbujesz na siłę być smieszny. @Arver No to i tak jak miałeś zgodę nie powinieneś nadużywać @Arver nie, nie puszczałeś trochę większy odstęp ale to było tak, że potrafiłeś 5 razy pod rząd ten sam bind puścić.
 13. Na tak: •Mutacja, •wiek, •pomocny, •zna regulamin.
 14. @Wercia. Pasuje, Dziękuje. Do zamknięcia.
 15. Typ Pracy: avatarWymiary: 250x250Render, Stock: Napis/y: SozzakTematyka: -Królik z minecraftaKolorystka: Pasująca pod tego królikaInne: -
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines