Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Huczin


deusik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: borsuq 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guard
3. Nick oskarżonego: Huczin 
4. Steam_ID oskarżonego:
5. Data i godzina zdarzenia:  Około 14 nie jestem pewien 
6. Mapa: jb_gaben_pi 
7. Opis sytuacji: A więc tak spytałem się huczina czy doda mnie do gangu ( AdminsElite ) , i powiedziałem że mam admina ale nic nie mówiłem że mam na jailbreaku , Potem Huczin powiedział że bede mieć bana za podszywanie się bo Konwoy wbija . Moim zdaniem nie jest to podszywanie się i nie zasługuję na perma . 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Son of the Scream  http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_gaben_pi-1508162820-1508165640.zip 
9. Wynik/numer rundy/czas: 6 : 0
@TomeK. Składam skarge na huczina , ponieważ on dał informacje konwoyowi że podszywam się pod admina i żeby mnie zbanował 
Sklej tam widać że nie oglądałeś demka ☺ .  Co do tego nicku to go mialem na innym serwerze bo udawałem admina ? .
Sklej tam dobra nie bij przepraszam :(
Edytowane przez baranek
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna. Poza tym, nie wiem dlaczego składasz skargę na Huczina, skoro zbanował cię KonWoy. Mówienie, że jest się adminem nie podając serwera, uznaje się, że mówisz o serwerze, na którym się znajdujesz. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej huczin guarda nie ma  XD A ban troche dziwny , ponieważ mówiąc , że mam admina i to w żartach + nie , że u nas to nie jest podszywanie się :D Nie miałeś czyjegoś nicku , nie mówiłeś , że jesteś , którymś z obecnych adminów czy guardów ani nie ustawiłeś tagu albo jeszcze czegoś innego. Jak dla mnie ban nie jest słuszny.

  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak z opisanej przez ciebie sytuacji wnioskuje iż ban niesłuszny ale poszukałem troche i w twoich ostatnich nickach znalazłem to - [ADMIN] borsuq cs.money jeżeli miałeś taki nick na serwerze i w tym czasie powiedziałeś że masz amina (gdzie to już nie wnikam) to wtedy rozumiem reakcje huczina :)

Ale jeżeli tak nie było to jestem za unpbanem dla tego pana ;)

@baranek a więc jestem za unpbanem jeżeli tylko powiedziałęs że masz admina ale na innym serwie a i nie mam jak odtwarzać demek bo mi się nie ładują :P

Edytowane przez SKLEJ TAM
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy całej sytuacji i wyglądało to tak ze baranek dla beki to powiedział a @Huczin straszył ze powie Konwoyowi. Potem baranek powiedział coś typu Izi huczin i po tym napisał do @KonWoy ban niesłuszny ponieważ Baranek mówił od razu ze na innym serwie 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest powód skargi ? Ban jak najbardziej niesłuszny aczkolwiek ty też bez winy nie jesteś. Ktoś twoje żarty może wziąść na poważnie przez co otrzymujesz takiego bana. Huczin nie ma guarda. Skarga niesłuszna, to jest bardziej prośba o ub :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności