Skocz do zawartości

[WAŻNE] Dyskusja na temat dodanych skinów, modeli itp!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj przychodzę do was z taką malutką, ale dość ważną dyskusją dla naszego serwera. Chciałabym poznać wasze zdanie na temat skinów kos oraz skinów dla vipa(oczywiście chodzi o modele do broni), plus czy opcja /modele wam wystarcza czy jednak uważacie że najlepiej by było zostawić klasycznego dusta bez żadnych dodatków? 

Plus jeszcze ostatnio dostaje dość dużo informacji na pw o te śmiechy i dźwięki przy zabijaniu, więc tutaj jest moje kolejne pytanie, czy chcecie aby dalej to pozostało na serwerze czy już wam się to znudziło i mamy to usunąć? 

Chciałabym aby wasze odpowiedzi były uzasadnione, ponieważ te które będą po prostu bezsensu zostanę ukryte:) 

Także liczę na waszą pomoc, dziękuje :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście chiałbym aby skiny były takie jak sa w sensie te modelowo do 1.6 tylko zmienic na m4 icarus fell i np ak_fire serpent do tego awp_dragon_lorde i deagle fade
a co do dzwieku to tak jest to troche wkurzajace zastapilbym ten dzwiek dzwiekiem headshoot po strzale w hsa fajnie to brzmi a no i motywuje do dalszych hsow:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tak , jeśli chodzi o skiny dla vipa to jest to dla mnie nie potrzebne bo przecież to jest cs 1.6 a nie go , jeżeli chodzi o kose to może zostać ale te skiny dla vipa to naprawde nie potrzebne. A te smiechy i dzwięki są spoko ale tak jak krzychu napisal można byloby dodac to "Headshoot" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skiny mogę zostać, zawsze jest opcja /modele, a wystarczy to wpisać raz na 25 minut, a po wyłączeniu skinów fps'y wracają, jeżeli ktoś ma z tym problem. Kosy zostają oczywiście. ;) 

Jeśli chodzi o te śmiechy przy zabiciu od bomby to są irytujące.... Same dźwięki typu "Rampage, Mega Kill itp." są spoko, zawsze możesz się pochwalić, że zrobiłeś/aś Monster Kill'a. :)

Spoko opcją też by było dodanie tego dźwięku przy zabiciu z noża(Odpalcie w 4 sec). Tyle w temacie. ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o modele kos to bym zostawił. Tylko można by było zrobić tak, aby te gorsze były dla zwykłych graczy a te lepsze dla VIP'a.

Modele broni można zostawić. Poprawić tylko komendę /modele tak, aby zapamiętywała nasz wybór oraz można było wyłączyć poszczególne modele z osobna,

Dźwięki typu Rampage też można zostawić bo motywują do dalszej gry, ale te heheszki przy wybuchu bomby to wywalić xD.  Jeśli chodzi o dźwięk przy HS to raczej był by odtwarzany zbyt często co mogło by rozpraszać i tłumić odgłosy przeciwników. Natomiast jestem jak najbardziej za, na pomysł Memento z dźwiękiem przy zabiciu z kosy. Kosa nie zdarza się często więc ten dźwięk nie przeszkadzał by w rozgrywce. ;)

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wyrzuceniem skinów sama nazwa sieci mówi wszystko to ma być klasyczny serwer dd2. :) Skiny chyba każdy umie sobie sam wgrać a jak nie to niech się nauczy :)

Jak osoba wyżej pisała dodać lepiej jakieś śmieszne dźwięki typu "dziabnął mnie świnia" itp :)

Edytowane przez Parys
Bo tak?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności