Skocz do zawartości

[WAŻNE] Dyskusja na temat dodanych skinów, modeli itp! v2


s t a r g i r l

[ANKIETA] Na temat skinów, modeli itp!  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zostawiamy skiny broni dla vipa oraz dźwięki?

    • Usuwamy modele broni dla vipa, dźwięki, ale zostawiamy kosy dla zwykłego gracza/vipa
    • Zmieniamy modele broni oraz dźwięki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jako iż wasze zdania na ten temat są bardzo podzielone, zrobiłam dla Was ankietę, mam nadzieję że chociaż po niej się domyślę czego chcecie :/ 

Z racji tego, że jest po równo głosów, proszę was abyście mi napisali tutaj czy zostawiamy czy usuwamy, ostatecznie. 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego takie tematy powinny być otwarte.

Dźwięki już dawno utorowały sobie drogę na serwer, raczej gracze ich szybko nie oddadzą, więc niech zostaną.

Modele dla vipa są paskudne, ani jeden mi się nie podoba, w zamian za nie można pomyśleć nad modelem postaci (Mazowiecki kiedyś stworzył fajne modele, gdzieś w propozycjach są nadal) . modele broni dla vipa - usuwać

Zaś tego 2 odpowiedzi w ankiecie nie rozumiem, dźwięków nie zmienisz chyba że nagrasz nowe mp3 ;] Jedynie zmodyfikować można cvary dot. jaki dźwięk ma grać, (amxx.cfg , gdzieś na dole .. wszystko macie podpisane) i za tym jestem murem, bo mnie wkurwia ten dźwięk na końcu jak ktoś zginie

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym modele broni typu awp/ak/m4 itp usunął.

Zawsze można samemu sobie wgrać, to jest proste.

Co do samych kos, to zostawiłbym je.

Ponadto dodałbym komendę "/modele" ,ale wyłączała by ona modele kos i dla vipa i dla normalnego gracza, z tego powodu iż zdaję sobie sprawę, że niektórym osobom przez te skiny spadają klatki na sekundę. Oraz najlepiej dodać na chat'cie komunikat, że takowa komenda istnieje.

Jeśli chodzi o dźwięki to mi to jakoś specjalnie nie wadzą, ale można by parę zmienić na jakieś inne typu "Dziabnął mnie widziałeś?..." , "Pier*ol się..." , "Ale urwał..." , "O kur... jaki dupszot" itp. Mam takie tego typu, jeżeli większość uważa tak jak ja to mogę wysłać do opiekuna takowe.

Edytowane przez ElPabloDeLaBori
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele usunąć albo zmienić komendę, że usuwa wszystkie skiny.

2 godziny temu, ElPabloDeLaBori napisał:

 

Jeśli chodzi o dźwięki to mi to jakoś specjalnie nie wadzą, ale można by parę zmienić na jakieś inne typu "Dziabnął mnie widziałeś?..." , "Pier*ol się..." , "Ale urwał..." , "O kur... jaki dupszot" itp. Mam takie tego typu, jeżeli większość uważa tak jak ja to mogę wysłać do opiekuna takowe.

Jestem jak najbardziej za, żeby dodać dźwięki co kolego wyżej napisał. :) Te co teraz są zmienić,usunąć.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod słowami Miłosza mimo tego, że dodałem modele to teraz na ten czas zdałem sobie sprawę, ze nie powinno ich być. Mój błąd przyznaje się do tego. 

Co do tych modeli postaci o których wspomniał Miłosz są one cały czas i Wercia możesz nad nimi pomyśleć zamiast modeli broni dodać właśnie je.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj wieczorem zostaną usunięte modele broni dla vipa oraz wszystkie dźwięki.

Co do zastąpienie ich, jeszcze się zastanowię do tego czy będę cokolwiek dodawała, może dopiero w czasie świątecznym mapę i czapki mikołaja albo model dla vipów.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności