Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga - Luqi


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: _kuva

2. Kto zawinił? (admin/gracz) admin

3. Nick oskarżonego: Luqi

4. Steam_ID oskarżonego: macie

5. Data i godzina zdarzenia: 22:07, 27.10.17r.

6. Mapa: workshop_500065919_de_dust2

7. Opis sytuacji: Luqi prowokuje mnie, ponieważ złożyłem skargę na admina Miśiu Pojeb.

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): DEMO,  1 runda do 1:25 od 1:50 (jak dobrze pamiętam). Luqi mówi "Co ty się tam Kuva wpierdalasz jak to nie o ciebie chodziło" i "Nie przeszedłeś kurwa rekrutacji na admina to..."(nie pamiętam dalej).

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drugi popie**oleniec..
Jak nie macie kulturki osobistej to nie składajcie podań na takie stanowiska.. Nic wam takiego nie zrobił, a jedynie się odezwał.. A wy jak psy w schronisku na widok żarcia drzecie pyski i wyzywacie.. 
Jak dla mnie @LAYZOOO powinien był was ( Ciebie i @matis123212 ) dawno wyje*ać..  
A co do Matisa.. Już Ci wczoraj powiedziałem, że jak masz za dużo energi w sobie to........ 
@Kasia! Mam prośbę .. nie usuwaj tego, a najwyżej edytuj i usuń to co uważasz za niestosowne.

Edytowane przez Kasia!
Gotowe rybka ;) Wulgary sio, reszta jest ok xD //Kasia!
  • Haha 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego by zacząć, hmmm

Po pierwsze nie róbcie się tacy delikatni na wszelkiego rodzaju przekleństwa czy inne tego typu zachowania. Za dużo widzę skarg od Ciebie Arab, co chwila o coś pretensję, zapominając przy tym co ty odstawiałeś za czasów twojej roli admina. Nie wiem, bierze Cię zazdrość, czy co? Może jesteś sfrustrowany , że nie masz takiej władzy jak oni? Naprawdę, przestań siać zamęt o wszystko, bo jak mówiłem, spieprzyłeś wcale nie mniej od nich. Michaś faktycznie przesadza, zwróciłem mu już uwagę, lecz widać nie poskutkowało. Admin zostanie mu odebrany jak tylko znajdę dobrego zastępce dla niego, co nie będzie proste, bo michać gra dużo i dużo osób go lubi, co go ratuje. O Luqim nie chce nic słyszeć, ma admina od bardzo dawna, wie o co chodzi, prawdopodobnie przejmie po mnie rolę opiekuna, a w dodatku nie widzę tutaj powodu do skargi, więc tyle by było o nim.

Po drugie, kim ty w ogóle jesteś Trojka, na serwerze nie widziałem Cię ani razu, jednak mało grałem ostatnio, ale oglądając Twoje gameme widzę tam zaledwie 3h na serwerze, więc też Twoich zażaleń nie mam podstaw zbytnio słuchać. A może po prostu dodałeś komentarz by wesprzeć Araba? Obserwujesz go na forum, może jesteś jego znajomym i chcesz mu pomóc? Nie wiem, w sumie nie moja sprawa, taka dygresja.

Chyba wszystko normalnie wytłumaczyłem, więc podsumowując:

- Trojka zwiększ aktywność na serwerze, potem się wypowiadaj

- Arab nie rób dramy o każdy szczegół, zawiniłeś bardziej, jak Cię tyle rzeczy wkurza, zmień serwer 

Skarga od razu powinna zostać odrzucona za kłótnie na forum, dobrze, że Kasia czuwa i zamknęła poprzednią oraz koryguje wasze wypowiedzi.

W takim wypadku tą, jak i  przyszłe (wiem, że będą)  podobnie żałosne skargi, odrzucam.

 

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności