Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na _kuva


FL Holly

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Hinata Hyūga
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: _kuva
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:169093975
5. Data i godzina zdarzenia: 29/10/2017 18:35
6. Mapa: dr_egipt
7. Opis sytuacji: Otorz chcialem postraszyc gracza ktory nie mial mutacji i wyzywal graczy na czacie glosowym. Napisałem dokładnie "Cześć tutaj administracja, (Nick gracza) albo 
zamkniesz piz*e albo dostaniesz pmute" i po tym dostalem bana na 1000 minut za "Podszywanie sie pod administracje" gdy w regulaminie nic nie ma napisane ,że jest to niedozwolone
(Miałem taki sam nick jak teraz mam)
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): rafik157 , Cosmic Wolf , Lemon (tommy)
 
 
Prosze o zdjecie bana poniewaz byl on niesluszny i o wstawienie tego punktu do regulminu !!!
 
 
 
16 minut temu, Polar napisał:

Za to powinienes dostać pbana (jak dla mnie) ponieważ nie wszystko musi byc napisane w regulaminie... 

Ps. To jest chyba wiadome że na każdym serwerze nie musi być to napisane (bo jest to oczywiste że za to jest ban..)

No dobrze ale ban na 30 min a nie na 16 godzin

 

11 minut temu, Araaab napisał:

"Cześć tutaj administracja.."

CZYLI PODSZYWASZ SIĘ POD ADMINISTRACJĘ, czyli w tym przypadku admina, bądż opiekuna, więc dostałeś bana za podszywanie się + kultura.
 

To nienalezy sie najpierw kick za podszywanie sie lub ban na 30 min a nie na 16 godzin. A propo kultury wiekszosc graczy na tym serwerze wysywa sie przeklina i obraza a wy z tym nic nie robicie wiec dziekuje za taka administracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Evo^^ napisał:

Napisałem dokładnie "Cześć tutaj administracja,

Za to powinienes dostać pbana (jak dla mnie) ponieważ nie wszystko musi byc napisane w regulaminie... 

Ps. To jest chyba wiadome że na każdym serwerze nie musi być to napisane (bo jest to oczywiste że za to jest ban..) xdd 

Edytowane przez Polar
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć tutaj administracja.."

CZYLI PODSZYWASZ SIĘ POD ADMINISTRACJĘ, czyli w tym przypadku admina, bądż opiekuna, więc dostałeś bana za podszywanie się + kultura.
 

 

Jak jest admin, to NIE MA MOWY NA OBRAŻANIE I ŁAMANIE REGULAMINU... A jak jest taka sytuacja, zapraszam na PW lub forum

ciesz sie ze tylko 1000 minut bo mialo byc 10 000 czyli prawie tydzien ;)  A to już mój błąd, że źle zera napisałem

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności