Skocz do zawartości

I pewnie znow moja wina....


Marchewa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Marchewa

2.Nick admina/gracza który zawinił: Grooby/Anog55

3.Admin/Gracz : Admini

4.Data i godzina: 13:24 27 listopada 2012

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

http://speedy.sh/AB8sW/I-pewnie-znow-moja-wina....bmp
6.Opis sytuacji: Gralismy na arctic i bylo wszystko w porzadku. Potem bylo vote zmienila sie mapa na deathrun_baw bo gracze taka wybrali. Zagralismy jedna runde na deathrun_baw a anog juz placze ze zmieniamy zmieniamy zrobil dwa razy vote i wyszlo na nie to napisalem mu zeby nie zmienial.. Potem patrze a tu vote "Marchewa to ciul ?"

I te vote zrobil grooby poniewaz anog nie potrafi robic vote hahaha i jeszcze mu dziekowal za to ze mu zrobil vote. Napisalem na admin sayu

(PLAYER) Marchewa : co ty kruwa robisz za vote pedale jebany. Bo nie bede sobie pozwalal bukietom mnie wyzywac.. I tak H@ powie ze to moja wina bo admini placa hajs... Pozdrowki dla bezmozgow i tempakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hAHA bo to twoja wina ja sobie tak lekko zażartowałem a ty spinasz dupę wiec dałem Ci bana za obrazę i tyle. Tempy to ty jesteś ... a po za tym wchodzisz na serwer i kazdemu rozkazujesz ja wiem co mam najlepiej robić nikt mi nie musi mówić ..l..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to juz sie wjebales synu. Nie w twoim imieniu bylo vote tylko w imieniu Anog55 bo ten tempak nie potrafi robic vote. I to nie byl zart tylko wyzwisko bo powiedzialem anogowi ze admin raczej powinien ogarniac dr a on poczul sie dotkniety i tak wlasnie zareagowal.. I wyjebane mam w tego bana tylko jak patrze codzien jak ludzie sa beznadziejnie idiotyczni to az zabijac sie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym zrobił tak.

 

GRooBY, Zawiesił bym mu Admina bo nie wie do czego on służy,Admin to nie zabawka i nie służy do obrażania graczy.

 

A dla Marchewa, jakieś ostrzeżenie/kara bo powinien od razu zrobic screena i piasać skarge(a nie wyzywać).,że jest nie odpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszkadza bo admin moze cisnac graczowi ale jak gracz pocisnie adminowi to kurwa wielkie halo i bany sie sypia..

 

[ Dodano: 2012-11-27, 13:41 ]

Prowokator. A co ja jestem zeby on mnie mogl bezkarnie obrazac .. ? Ja sobie nie bede pozwalal jakiemus bukietowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokator sory ale wyśmiałem Cie w tym momencie ! :D za takie cos zawieszanie admina haha ja nawet ani jednego ostrzezenia nie dostałem a ty tu o zawieszaniu:D . Marchewa jak maszs 12 lat i kazde w tym przypadku "ciul" cie rani to pozdro wes lepiej usun csa z kompa bo w nocy nie bedziesz umial spac,... dla mnie koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa grooby przez kazdy twoj post sie pograzasz ... Pierdolisz bez sensu i tylko prowokujesz do wkurwienia... I zeby bylo jasne mam 18 lat i twoje slowa na pewno mnie nie rania bo jestes nic nie znaczaca osoba dla mnie. tylko nie bede sobie pozwalal na takie traktowanie tylko bede z toba jechal jak z dziwka bo tylko na tyle zaslugujesz.

 

[ Dodano: 2012-11-27, 13:52 ]

 

. Marchewa jak maszs 12 lat i kazde w tym przypadku "ciul" cie rani to pozdro wes lepiej usun csa z kompa bo w nocy nie bedziesz umial spac,... dla mnie koniec

to wez ty kurwa spojrz co ty robisz. Wy mnie wyzwaliscie od ciulow to wam pocisnalem a jak ja was wyzwalem to dales bana hahahahahha i kogo tu rania czyje slowa.. Pozderki i jeszcze raz jestes tempak bo nie myslisz nad tym co piszesz haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić słówko to Jak zauważyłem ANOG nikogo nie banuje, a przynajmniej nie potrafi.. Gdy ktoś skraca zamiast go zbanować czeka aż koleś wyjdzie, a potem cieszy się, ze uciekł i ma jakieś wytłumaczenie.

 

A nasz kochany GRooBY wchodzi na sewer, wchodzi do specta i siedzi. Zajmuje tylko slota. Nie pomaga, niby także i nie szkodzi.. Poza tym gdy tylko próbowałem go zmusić do interwencji odrazu mnie zwyzywał.. Mówiąc: Może mnie nie ma?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hAHA bo to twoja wina ja sobie tak lekko zażartowałem a ty spinasz dupę wiec dałem Ci bana za obrazę i tyle. Tempy to ty jesteś ... a po za tym wchodzisz na serwer i kazdemu rozkazujesz ja wiem co mam najlepiej robić nikt mi nie musi mówić ..l..

Masz admina i powinieneś znać regulamin no i kolejna skarga boże takich adminów(dzieci) dawno nie widziałem No i po co to vote żeby pokazać że jesteś lepszy i wyższy że tak możesz to się może skończyć utratą adma ! (no i tak zapewne będzie) Wstydź się co sobie ludzie myślą o serverowni jak ty coś takiego odwalasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pojebany czlowieku nie jestem dzieckiem mam 18 lat tak dla twojej wiadomosci a za takie cos skarge pisza tylko popierdoleni ludzie co nie maja co robic i chuj moge dostac warna wkurwiacie mnie juz z tymi skargami o byle co !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności