Skocz do zawartości

podanko


razempomadkilo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:Cod 45k WYJEBANY EXP2. Nick:BOOTEK3. Imię:Maciek4. Wiek:175. Znajomość Amxx(0/10):6/106. Mikrofon(Tak/Nie):tak mam 7. Składka obowiązkowa (Tak/Nie):tak bede miec 8. Czas spędzony na forum:malo bo nowe forum ale nabije z czasem9. Opisać siebie:jestem maciek mam 17 lat lubie grac w csa na codach takich jak ten gram tu dosc dlugo,w wolnym czasie chodze z kolegami na silownie ,lubie gotowac ,interesuje sie pilka,siatkowka .10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:poniewaz podoba mi sie wasz serwer ,jestem aktywny ,ogarne cziterow tera 31 slotow wiec potrzebni sa admini bo 1 admin na 30  osob to za malo  ,pomoge ogarnac 11. Linki do reklam:reklamy zrobie jezeli zostane przyjety 12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy: zalezy czego aim ban perm wh ssy -Gdy ktoś nadużywa micro:daje upomnienie ,jak nie pomoze ban -Nadużywa Kultury na serwerze:daje bana zalezy jak mocno wyzywa jezeli lekko to upomnienie 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):steam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności