Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Sozzaka


deusik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: deusik 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guard 
3. Nick oskarżonego: Sozzak 
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:98984420
5. Data i godzina zdarzenia: Godzina nie pamietam dokladnie  około 18 30 02.11.17
6. Mapa:  ba_jail_canyondam_go
7. Opis sytuacji: Był Killday i w teleporcie na skyrace ( drzwi ) zbugowałem się z sozzakiem , on wpisał killa i potem się odrodził jak dla mnie to nadużywanie guarda 
9. Wynik/numer rundy/czas: 0 5 [ KillDay ] 
 
 
@Ang9lek Sozzak jako guard powinien chyba wiedziec czy sie moze odrodzic bylo wiele sytuacji na serwerze i ze swojego doswiadczenia wiem ze gdy zbugujesz sie w kims a nie on w tobie to wpisujesz killa i nikt cie nie moze odrodzic to jest twoja wina .
 
@SharD Co do tego , że mnie  "boli pupcia" nie wiem czy pisanie skargi jest równoznaczne z bólem dupy ale spoko . Nie grasz na serwerze nie wypowiadaj się PROSTE . Jak napisałem w 1 Edicie było wiele sytuacji , że ct zbugował się w tt i wpisywał killa i nikt go nie odradzał .
 
 
Dziękuje za uwagę pozdrawiam DEUS :))
Edytowane przez baranek
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baranek Muszę się wybronić bo to pierwsza skarga na mnie podczas gdy mam rangę. Faktycznie zbugowałem się w tobie podczas kd, kazałeś mi się killnąć to zrobiłem to, lecz spytałem sie @Ang9lek na ts czy mogę się odrodzić a on mi powiedział, że tak to zrobiłem. Wiem z pewnych źródeł, że chcesz mnie wygryźć z administracji no, ale moim zdaniem skarga bez sensowna.

@mzkzz nie rozumiem twojej wypowiedzi. Nie było cie dawno na serwerze, więc nie wiesz jak się aktualnie zachowuje.

Edytowane przez Sozzak
poprawiłem literówke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak Wypowiem sie teraz.

 

Tak Powiedzialem do sozzaka ze moze Sie odrodzic, Nie bylem aktualnie na servie w wtedy w momenice i nie zrozumialem Dokladnie Sytuacije . Moze i to moja wina no ale okay. Ale nie wiem czemu wedlug ciebie to odrazu jest naduzywanie Guarda ? ._. , Moim zdaniem naduzywanie guarda jak by caly czas Cos robil z Komendami i sie bawij  a ze sie mnie spytal co gdy cos robilem i nie zrozumialem Wszystkiego to powiedzialem mu ze moze sie odrodzic , a dokladnie zrozumialem " Zbugowalem sie z nim i czy moge sie odrodzic " No to pomyslalem ze to twoja wina i dlatego mu pozwolilem takze... nie wiem co jeszcze dopisac jak cos bede edytowal jak beda jakies problemy narka

 

Pozdro 

Ang9lek 

 

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowna skarga. Mogl sie odrodzic poniewaz zbugowaliscie i byl zmuszony do wpisania "killa". Nie jeden gracz/guard juz tak zrobil. Naduzywanie guarda to bawienie sie komednami czyli os slapucaly czas kogjesz , badz i sie odradzasz w nieskonczonosc ,a on to zrobil raz. Jak dla mnie skarga do usuniecia. Wiekszosc sie dziwila ze Sozzak dostal guarda ale konwoy nie wybral by osoby nieogarnietej lub nie spisujaca sie w swoim zadaniu.

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako iż jestem osobą OBIEKTYWNĄ

ogłasza się co następuje:

Gracz o nicku @Sozzak rzeczywiście zbugował się wraz z graczem @baranek ale nie rozumiem do końca powodu skargi ty piszesz skargę przez to że sozzak Cię zbugował na 3 sekundy poczym się zabił i odrodził? To nie jest nadużywanie guarda. 

A teraz dodam coś od siebie. @baranek jako iż jesteś naszym "uwielbianym stróżem prawa" na serwerze i jeśli nie podobają Ci się osoby w administracji i zamierzasz pisać bezsensowne skargi to może jak to mówi D.Szpakowski "No z takimi skargami, pomyśl może o zmianie serwera" Orginał: "No z takimi strzałami, pomyśl może o zmianie zawodu". Mam nadzieję że zrozumiałeś.

Mój werdykt: 

Skarga do odrzucenia ze względu na brak mocnych dowodów na zaniedbanie obowiązków guarda oraz proszę o nadanie specjalnego orderu "Stróża Prawa" w postaci warna dla gracza@baranek za zaśmiecanie tematu bezsensownymi skargami.

@KonWoy Jako iż Cię lubię i szanuję twój czas proszę tutaj masz dokładną minutę zajścia po 23:04 a przepraszam ta informacja to dla @Netherslay

Pozdrawiam nadal z banem Rudolf Hess

Edytowane przez Arver
  • Like 2
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu jesteśmy świadkami coraz częstszego zdarzenia pod tytułem pozbycia się guardów bólu dupy.

Co do skargi:

Deus z sozzakiem się rzeczywiście zbugowali się i wpisał kila to jest na razie proste. Później się ożywił co jest normalne, a nie nadużywanie. Wiesz kiedy jest nadużywanie? Nadużywanie jest wtedy jeżeli używa komend "dla zabawy" np.: ćpanie wszystkich jak ktoś nie chce, nadmierne mutowanie graczy albo używanie $ w celach innych niż pomaganiu graczy i informowaniu graczy.

Panie @mzkzz jeżeli według ciebie guard @Sozzak zaniedbywuje obowiązki guarda to sam napisz skarge, a nie podpinasz się do innego tematu.

Moim zdaniem ta skarga powinna być usunięta a @baranek odpowiednio nagrodzony za tą bezsensowną skarge.

A co do całej reszty bo wiem że nie tylko deus ma problem że sozzak dostał guarda, a kilka graczy. Powiem wam coś. Nie trzeba było dawać na tak, gdybyście wy dali na nie to on niebyłby w miejscu gdzie obecnie znajduje, a nie że zdziwienie, płacz i próby pozbycia się go w postaci takiej skargi. Jeżeli ktoś z was ma nadzieje że ta skarga zostanie przyjęta, to nie tym razem spróbujcie ponownie :)

A co do ciebie @baranek jest to kolejna próba wygryzia kogoś z administracji wcześniej zrobiłeś to dokładnie z @Arver a teraz na @Sozzak. Znowu rodzi u ciebie ból dupy. Mam taką rade weź walnij się głową o drzewo, a nie szkoda drzewa w ściane jakąś. Może wtedy ogarniesz swoją dupe, a jak nie idź to do apteki i kupujesz maść na ból dupy. Lubie cie baranek, ale niepodoba mi się twoje zachowanie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożywiłeś się dwukrotnie pomimo tego, że nie musiałeś tego robić - ożywiłeś się tylko by "poskakać" sobie po mapie

 

Jako, że to nie było jakieś wielkie przewinienie, guard @Sozzak otrzymuje upomnienie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności