Skocz do zawartości

Skarga


TenBrzydki

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: małe słodkie 40 cm

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: połowa administracji DD2

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): zbędne 

Data i godzina zdarzenia: cały czas 

Dowody (demko/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/bans/63479.html http://amxbans.cs-classic.pl/bans/63472.html historia banów jest takich osób więcej 

A teraz do sedna połowa administracji banuje osoby po 1 max 2 akcjach historia banów danego gracza jest nie sprawdzana było już kiedyś jasno wyjaśnione że jeżeli osoba była już kilkukrotnie banowana to zamiast ss'ów miały być rozpisywane demka. Panowie i Panie zróbcie coś z tym bo niedługo na naszym dd2 już nikt nie będzie grać jak co chwila dostają ss'y za 1 akcje  
  • Like 5
  • Dziękuję 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam pisać na swoją obronę?

Uznałem, że typ był odpalony, miał dość 3 dziwne akcje może jednak to był fart :).

A po za tam skąd mam wiedzieć czy dana osoba była kilkukrotnie banowana? Specjalnie mam amx sprawdzać? Chyba NIE :).

Dla mnie tyle starczy.

Edytowane przez Parys
  • Like 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak te osoby co wstawiaja ss'y specjalnie baituja skanami i ruchami celownika i dodają nowy nick jakby nie potrafili grać na starym i znanym..

 

Zobaczmy przykład starych graczy którzy grają już troche, nie tylko steam decyduje.

maja dziwne akcje, ale mają jeden nick i nie dostaja caly czas ssow, moze te dwie osoby powinny zribic to samo?

Edytowane przez horacurka13
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie rozpisywal, bo jestem takiego samego zdania jak Parys i Curka. Po drugie watpie zeby jakikolwiek admin sprawdzal bansa zeby zobaczyc czy gracz nie byl juz zbanowany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Parys napisał:

A po za tam skąd mam wiedzieć czy dana osoba była kilkukrotnie banowana? Specjalnie mam amx sprawdzać? Chyba NIE :).

 

Hmm, kolego powiem Ci tak, specjalnie to może nie, ale czasem warto jednak zajrzeć do amx i sprawdzić, obyłoby się bez wyzwisk i niepotrzebnych próśb o Ub.

 

To. że ktoś parę razy zabił kogoś przez ścianę to nie oznacza że od razu gra na wspomagaczach.  Poza tym nieraz nawet admini nie sprawdzają graczy, od razu z miejsca leci ban bo ktoś zabił admina, sama miałam raz taką sytuację, a jeśli ktoś ma mieć admina tylko w sprawach związanych z samym sobą bo ktoś go zabija to takim adminom bym powiedziała dzięki.

 

 

11 godzin temu, horacurka13 napisał:

Powiem tak te osoby co wstawiaja ss'y specjalnie baituja skanami i ruchami celownika i dodają nowy nick jakby nie potrafili grać na starym i znanym..

Mają nie zmieniać nicku bo wam tak się podoba? Specjalnie robią? Może są szybko znudzone jednym nickiem i was to nie powinno interesować, bardziej zainteresowalibyście się innymi rzeczami niż to, że ktoś sobie nick zmienił. A po to jest amx żeby nie było nieporozumień :) bo to co robicie to jest jakiś obowiązek i jak tak macie je wypełniać to jesteście śmieszni. 

 

Co do skargi słuszna, ostatnio to co się dzieje na serwerze ( chodzi mi tu o administracje) to jakiś kiepski żart.

Jest jeszcze coś takiego jak steam, moim skromnym zdaniem każdy " szanujący" się admin powinien go mieć, a to nie jest droga sprawa a na pewno ułatwiłaby wam robotę :)

Poza tym tutaj punkt 6. z wymagań na stanowisko admina ewidentnie jest łamany .

Wymagania:

6. Posiadanie STEAM'a z 1.6 (czas zakupu od otrzymania admina do 2 tygodni)

Dziękuję, pozdrawiam ^^

 

 

Edytowane przez Jasmine
  • Like 4
  • Dziękuję 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co ma do tego mój brak steama czy w twojej inteligentnej główce nie ma czitów na steam, to powodzenia życzę z myślą tak dalej.

 

Co do wymagań, to mogę zrezygnować z serwera, nie będę wydwał 20 zł, żeby pilnować pikseli w grze, jak gra jest za darmo.

 

 

Także myślałem, stulejo że takich idiotów, jak ty dawno w Oświęcimiu zagazowali, jednak że jak widać zawiodłem się.

 

Jak chcesz się tyrać to nie tutaj, bo szkoda mi cie zjadać na wersy, co do posady ADMINA to nie jest żaden szeryf, żeby musiał być odpowiedzialny ta gra ma 18 lat, a twój mózg reaguje na słowa, dobrze robisz admin musi, być miły, kulturalny i pomagać staruszką.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horacurka13 napisał:

Nie rozumiem, co ma do tego mój brak steama czy w twojej inteligentnej główce nie ma czitów na steam, to powodzenia życzę z myślą tak dalej.

 

Co do wymagań, to mogę zrezygnować z serwera, nie będę wydwał 20 zł, żeby pilnować pikseli w grze, jak gra jest za darmo.

 

to zrezygnuj z serwera Januszu, jesli nie potrafisz sie przystosowac do zasad, ktorych sam jestes ostoja jako admin, to jestes zwyklym hipokryta i nie ma sensu trzymac takich jak ty. Przeciez teraz sam pokazujesz swoje wyje*anie na posade admina, a ja juz mialem nadzieje, ze ludzie twojego gatunku to tylko wymarly gatunek.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#off 

Tak Kasiu, wiem, ze ofensywnie, ale czyz nie mam racji? Pomysl przed ukryciem posta, dziekuje :3

 

@Paweł.

Pawełek, a czy tu jest obraza i wulgary. Aaaaa weźpisz co chcesz xD Aż tak to nie gryzę //Kasia!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ktoś jeszcze?

 

To co piszecie mnie nie obchodzi. Okej macie jakieś problemy na serwerze. Okej, nie ogarniam i nie "wpier*alam się" wam. Macie wolność słowa, to korzystajcie, a nie od razu z problemami do mnie, bo ukryłam i połączyłam posty. Zastanówcie się nad sobą, bo nie każdy musi tu siedzieć.

 

@horacurka13

To co mi tu jeszcze wyjeżdżasz z takimi tekstami. W każdym momencie za takie zachowanie możesz polecieć ze stanowiska. To, że forum i serwer to dwa różne miejsca, ale jeśli masz admina na serwerze, to i na forum musisz się zachowywać jak admin. Koniec. Dostajesz moderację zawartości. (Każdy twój post muszę zaakceptować, no ale wiesz czy odkryję czy nie, to już zależy. ;) )

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jasmine napisał:

Co do skargi słuszna, ostatnio to co się dzieje na serwerze ( chodzi mi tu o administracje) to jakiś kiepski żart.

Jest jeszcze coś takiego jak steam, moim skromnym zdaniem każdy " szanujący" się admin powinien go mieć, a to nie jest droga sprawa a na pewno ułatwiłaby wam robotę :)

Poza tym tutaj punkt 6. z wymagań na stanowisko admina ewidentnie jest łamany .

Wymagania:

6. Posiadanie STEAM'a z 1.6 (czas zakupu od otrzymania admina do 2 tygodni)

Dziękuję, pozdrawiam ^^

STEAM jest wymysłem właściciela, ja to zawsze rozumiałem w ten sposób - admin ma steam, moge do niego w prosty sposób napisać, ale poza steam jest przecież ts? Jeżeli chodzi o gwarancje że STEAMOWIEC nie będzie czitować, nie ma jej... to jest chory wymysł ponad połowy osób związanych z 1.6, nie jednokrotnie banowałem STEAMowców na wh , aimie a nawet SH!! Zrozumcie że STEAM równa się tylko wyjątkowym, unikalnym adresem SID którego nie da się podrobić programami typu charger .

Jak ktoś by jeszcze niezbyt zrozumiał to co robiłem, osobiście sam grałem na czitach nawet na steamie (mniejszość z was wie że pasjonuję sie czitami, ich działaniem i możliwościami) a również zabezpieczeniem antycziterskim, są na polskiej scenie serwery którego filtry w ponad 99% znajdują czity nawet na steamie, ale jeżeli serwer jest niezabezpieczony (DD2 jest zabezpieczony tylko w 50% , bo nie jest aktualizowany) .. to wybacz, ale i steamy się odpalają;]

Jeżeli wasza logika będzie nadal nawiązywać do tego że STEAM jest ZAWSZE czysty, to prosto będziecie chronić 'kolegów' cziterów na platformie STEAM (może się tak zdarzyć) ;]

Jeszcze powtórzę to co mówiłem Weronice, Wymóg nie jest sprecyzowany, a co dalej idzie może oznaczać i admina grającego aktualnie na steam na serwerze, albo fakt że admin ten posiada ten steam, ale niekoniecznie musi grać na serwerze ;] Kiedy spotykamy się z takim bykiem (i wiem że to było pisane przeze mnie) to cały punkt można unieważnić.

Dziękuje , dobranoc ^ ^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra także sprawa została wyjaśniona, więc po prostu zamykam skargę, jeden admin zrezygnował z braku steam, reszta adminów JAKOŚ sobie je załatwiła bez problemów, także cieszę się z Tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności