Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]PFF


toojatoo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick  gracz xd

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz) krzychux

 

3. Nick oskarżonegokrzychux

 

4. Steam_ID oskarżonego xxx

 

5. Data i godzina zdarzenia 2017:11:11

 

6. Mapa dd2

 

7. Opis sytuacji Ten kolega chyba sie ***  za wysoko miewa, **** mnie juz od paru dni caly czas *** o jakis banach bana za to, bana za tamto dzisiaj napisalem mu zeruj winning zeruj a on do mnie czy bana za prowokacje nie chce, pozatym dostalem bana na 30min poprosze dowody bo nikogo nie obrazilem Etc Czekam:0 (Pozatym klate to masz kurwa jak deske ulana kurwo:} ) Only Paris Platinov

 

 
 
http://amxbans.cs-classic.pl/bans/63798.html  Kolejny Ban czekam az wstawisz w jaki to sposob Cie sprowokowalem?
 
Jprd, jaki kozak... Normalnie rozjebales mnie tym Sebusiem gwiazdeczko moze Ty lec do Hollywood skoro taki cudowny jestes? A tak serio to co Ty ku*w wiesz o kulturystyce skoro nawet nie wiesz co to Gang ulanych pff 
Edytowane przez Wercia.
Nie pisz posta pod postem, jest opcja edytuj
  • Like 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś śmieszny jaPI****le hahahaha chu Cie moja klata zdjecie od boku zaslonilem ja bickiem bo o niego bardziej mi chodzilo ale to cie chu to raz , bana dostales za "ulane ku*wy" to 2 za obraze mnie pewnie wyrwiesz bana to 3 , stale prowokujesz to 4 cos jeszcze ? bija cie w domu? wszyscy zdrowi? bo nie rozumiem gwiazda w necie pipa w świecie o to chodzi ? czy zal ci dupe sciska? a teksty typu ze  kuje dupe to sobie daruj bo sam pewnie jakis Sebuś jestes chudzinka wiec sie nie odzywaj... Co do bana? słusznie dałem caly czas cos na u@ piszesz nie wiem masz sie za jaks gwiazde czy co pisze /rs moja sprawa wiec daruj sobie tego typu teksty , piszac to pokazales jakim zerem jestes naprawde i by sie o tym wszyscy dowiedzieli czytajac twoja jakze zalosna skarge ... a co do prowokowania lub wyzywania to uwazaj bo 30 min juz dostales i nie radze ci mnie prowokowac bo pozalujesz tego , to nie groźba tylko poprostu Ci mowie jak jest , ja sie z toba pierdzielic nie bede nie mamy o czym dyskutowac przeginasz pałe wale bana i nie patrze czy piszesz skarge czy nie bo zadlugo tu jestem aby taka " GWIAZDA" mi tutaj probowala uprzykszyc zycie piszac ta skarge , wiec mowie Ban słusznyy chcesz sprawdz logi :) a do Kolegi ogarnij sie albo stale bedziesz karany :) pozdrawiam;)

 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po 1:

Od razu gdy wchodzisz na serwer każdy admin upomina Cię o kulturę, dostajesz kicka, następnie bana na 5 minut, wchodzi i od razu zaczynasz wyzywać itp, także ban jest jak najbardziej słuszny.

Po 2:

Coś Ty się tak przywalił Krzycha? Krzysiek pilnuje porządku na serwerze, ponieważ jest to jego obowiązek i to ze dostajesz od niego bany, jest czystym powodem tego ze nie potrafisz się zachować kulturalnie, więc w tym jest tylko Twoja wina. 

Oczywiście nie przyjmuje skargi. 

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności