Skocz do zawartości

Rekrutacja na zastępce opiekuna


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Z dniem dzisiejszym otwieram rekrutację na zastępce opiekuna. Głownie kieruje ten temat do adminów i osób grających na serwerze.
Powodzenia.

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość amx (1-10):  
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):  
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

  • Like 2
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Michał
Nick: Borix^^
Wiek:  15 
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  W ciągu tygodnia nawet do 3h, a w weekend też w sumie podobnie, jak jestem w domu to nawet od 10 do nocy 3/4.
Staż na serwerze:  Na serwerze gram około rok, pół roku.
STEAM:  STEAM_0:0:55016409
Znajomość amx (1-10):  Bardzo dobre ok. 8/10
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):  Wgrać mapę potrafię(choć tu mi się to nie przyda); z wgraniem pluginu na serwer też nie będzie problemu, do plugins wrzucić plik z rozszerzeniem .amxx, do scripting .sma itp to ogarniam; rs'y wgrać też potrafię; z dodaniem admina bądź też wgraniem jakichś dźwięków na serwer nie będzie problemu. Miałem wielokrotnie własny serwer także wiem o co cho. Myślę, że tutaj na 7/10 się załapię.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  Nie, tylko własny serwer.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Byłem wielokrotnie administratorem czy też strażnikiem (ok. 5-6 razy) na jb, obecnie jestem adminem na Only DD2.
Dlaczego akurat Ty: Mam parę pomysłów które można by było wykorzystać, ale oczywiście nie kosztem serwera. Jestem osobą sumienną, staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania, nie lubię wchodzić w konflikty z innymi osobami. Jak już wcześniej wspominałem miałem własny serwer więc myślę, że od strony technicznej serwera nie powinno być większych problemów.

 

Rezygnuję z kandydatury na zastępce.

Edytowane przez BorixxX
Rezygnacja z kandydatury.
  • Like 12
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Piotr
Nick: PIOTR
Wiek: 17,5
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Do 2-3 godzin
Staż na serwerze: Około roku
STEAM: STEAM_0:0:197993381
Znajomość amx (1-10): 10
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]): Potrafię wgrywać mapy oraz pluginy. Na edycji i tworzeniu pluginów zbytnio się nie znam. - 6-7
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): Opiekuna jeszcze nie miałem
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Były admin JB, Obecnie admin DR i DD2
Dlaczego akurat Ty: Kiedyś robiłem serwer z kolegą, ale to bardziej tak do zabawy było. Poza tym jestem człowiekiem który zawsze sumiennie wypełnia swe obowiązki i powierzone mi zadania. 

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 14
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Dawid
Nick: InnVis/CWANIAK[t]
Wiek:  27
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  3-4
Staż na serwerze:  Oj od niepamiętnych czasów
STEAM:  na dniach będzie jak potrzeba
Znajomość amx (1-10):  10
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):  9
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  Posiadałem głównego opiekuna
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełniłem jak up admin potem główny opiekun.
Dlaczego akurat Ty: Krótko i na temat nie ma się co rozpisywać. Wera mówiłem ci, że pomogę jak mogę i postaram się. Dlaczego ja? Chęć pomocy w rozwijaniu dd2 jest we mnie dalej i zostanie na długo dlatego właśnie piszę te podanko. Nie ma co tu więcej mówić chyba każdy wie jaki jestem 

Powodzenia wszystkim kandydatom!

Edytowane przez InnVis
  • Like 9
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Imię: Dawid
Nick: Quattro / Ten Brzydki
Wiek: 23

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3h minimum niekiedy więcej zależy od pracy  
Staż na serwerze:  Będzie już z 2 lata
STEAM:  
0:0:3672890
Znajomość amx (1-10):  9
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]): 8  parę rzeczy będę musiał sobie przypomnieć  ale to nie problem 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):   Tylko CSC
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  byłem już zastępca opiekuna Only DD2 jaki i admin naszego kochanego DD2
Dlaczego akurat Ty: Myślę że będę  mógł pomóc Weronice ( Gremlinowi ) :D  Jestem dosyć długo tutaj więc gracze mnie rozpoznają co ułatwi mi kontakt z nimi . Ci co już mnie bardziej  poznali wiedzą że jestem dość spokojną osobą i wszystko na spokojnie można zemną załatwić .

  • Like 7
  • Dziękuję 3
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2017 o 07:27, Ten Brzydki napisał:

Imię: Dawid
Nick: Quattro / Ten Brzydki
Wiek: 23

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3h minimum niekiedy więcej zależy od pracy  
Staż na serwerze:  Będzie już z 2 lata
STEAM:  
0:0:3672890
Znajomość amx (1-10):  9
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]): 8  parę rzeczy będę musiał sobie przypomnieć  ale to nie problem 
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):   Tylko CSC
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  byłem już zastępca opiekuna Only DD2 jaki i admin naszego kochanego DD2
Dlaczego akurat Ty: Myślę że będę  mógł pomóc Weronice ( Gremlinowi ) :D  Jestem dosyć długo tutaj więc gracze mnie rozpoznają co ułatwi mi kontakt z nimi . Ci co już mnie bardziej  poznali wiedzą że jestem dość spokojną osobą i wszystko na spokojnie można zemną załatwić .

Zostajesz nowym opiekunem, gratuluję :) 

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Piotrek
Nick: PIOTR
Wiek: W lipcu kończę 18. :)
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Tak do 2 godzin, wiadomo nauka ważna rzecz. :D
Staż na serwerze:
Będzie już z półtora roku.
STEAM: STEAM_0:0:197993381
Znajomość amx (1-10): 9
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]): 7
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków): Nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak, byłem strażnikiem oraz adminem na JB, a obecnie admin DR i DD2.
Dlaczego akurat Ty: Przede wszystkim posiadam bardzo duże doświadczenie jako admin. Do tego mam bardzo dobre GT (podobno jedno z najlepszych):D. Z tego powodu jestem bardzo rozpoznawalny na serwerze i nigdy nie było ze mną większych problemów. Od początku mojej gry w cs'a (staż 8 lat), upodobałem sobie klasyczne serwery DD2, dlatego myślę, że będę bardzo trzeźwo rozważał wszelkie propozycje związane z serwerem. Jeśli chodzi o moje doświadczenie jako opiekun to za dużo nie ma się czym chwalić. Edycja i tworzenie pluginów to dla mnie czarna magia. Kiedyś bawiłem się z kolegą HLDS, wtedy nauczyłem się wgrywać pluginy, mapy, ustawiać cvary, dodawać adminów itp. Oczywiście było to dawno, więc będę musiał sobie przypomnieć parę rzeczy, ale z uwagi na to, że kiedyś to umiałem, to z tym nie będzie większego problemu. Poza tym zawsze chciałem się sprawdzić na tej funkcji i myślę, ze nie zawiodę. W końcu każdy kiedyś zaczynał. :) 

 

  • Like 15
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Magdalena
Nick: Nessia
Wiek:  19
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2h lub więcej
Staż na serwerze:  ponad 3 lata
STEAM: STEAM_0:0:1275054
Znajomość amx (1-10):  8/9
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):  Tutaj właśnie chodzi o to, że nie miałam nigdy z tym styczności, ale wszystko jest do nauczenia.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:   admin dd2
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja? Myślę, że przede wszystkim dlatego, iż jestem bardzo związana z tym serwerem. Od bardzo długiego czasu gram jedynie na ODD2 z przerwami, więc chciałabym w końcu dostać swoje pięć minut i się wykazać. Prawdą jest, że nie posiadam żadnego doświadczenia, ponieważ w sumie nigdy nie zgłaszałam swojej kandydatury do takiej rangi. Mogę jedynie powiedzieć, że szybko się uczę i z pomocą postaram się to bardzo szybko ogarnąć. Poza tym, jest jeszcze Weronika, która myślę, że pomoże jak tylko będzie mogła. Plusem jest moja duża aktywność na forum, przez co będę na bieżąco ze sprawami serwera. Mam również dobry kontakt z adminami oraz przez długi staż na serwerze jestem bardzo rozpoznawalna. Kolejnym plusem jest to, że jestem osobą stanowczą oraz odpowiedzialną. Pełniłam na tej sieci wiele funkcji, również te ważniejsze jak np. Moderator i z tego co mi wiadomo, wywiązywałam się dobrze ze swoich obowiązków. Zdaje sobie sprawę, że może pojawić się jeszcze parę podań, a moje niekoniecznie będzie lepsze od innych, jednak mimo to, proszę o danie mi szansy, a postaram się udowodnić, że była to dobra decyzja.

 

Edytowane przez Nessia.
  • Like 19
  • Haha 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek proponuje was oddelegować do punktu 'DLACZEGO AKURAT TY' , a dla Właściciela wpis najniżej

 

Imię:  Miłosz
Nick: milosz
Wiek:  20
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  1-2h , wystarczająco aby dużo zrobić
Staż na serwerze:  od jego początków na CSC, od~2015
STEAM:  STEAM_0:1:77578124
Znajomość amx (1-10):  10
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):  10
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  pełniłem już tą funkcje
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  UP
Dlaczego akurat Ty: Znam pełną historie całego serwera, każdy szczegół prawdopodobnie przechodził przeze mnie , łącznie z doborem opiekunów. Ciekawy fakt mówi że osoby dobierane PRZEZE MNIE spełniały swoją funkcje prawidłowo(całkowicie jestem tego pewien, ŁĄCZNIE z pewną sytuacją- robota, prawidłowa). Będę szczery bo nie mam ochoty udawać że aktualna sytuacja na serwerze jest doskonała, prosto mówiąc jesteśMY w dupie bo nic nie robiCIE. Raczej każdy z tego grona stałych graczy pamięta lata świetności serwera, wtedy nic nie potrzebowaliśmy i wszystko było okej, mimo że to było dawno wychodzi na to że nie chcecie poprawy sytuacji, różnica jest diametralna, ale brak wam pomysłów.

 

Kolejnym faktem jest opiekun - sformułujmy , osoba zajmująca się serwerem:

od strony technicznej (serwer nadal ma w nazwie 'losowe skiny')

od strony techniczno-ogólnej (zmiany) - moim skromnym zdaniem (https://forum.cs-classic.pl/topic/17028-propozycje-only-dd2/?do=findComment&comment=387861) Ta sytuacja jest dosyć dziwna, bo post napisałęm 14 , nastawienie ogólne - żadnych nowości . A ta z vipem na wieczór, totalna porażka - krótko mówiąc serwer oszukiwał graczy!

od strony forum - kompletny brak nakręcania forum, śmieszne tematy aktywności adminów

 

Nie chce mi się wymieniać tego w koło ale zaznaczę jak to powinno wyglądać i jakie zmiany mogę zaoferować.

W pierwszej kolejności zmienić nastawienie do sprawdzenia aktywności adminów, nie dawać głupich ostrzeżeń z uwagi na fakt (przykładowo, przyjęliśmy admina który zagwarantował 2h na serwerze, mi nie pasuje bo za 'mało' ma godzin na GT (nieoficjalne sprawdzanie) to odpada/ostrzeżenie) . A następnie przejde do normalnego sprawdzania adminów na serwerze lub poprzez pliki których niedługo nie bedzie w FTP (ustawa ;]] o IP) - To jest m.i zadanie opiekuna

Kolejno, dobieranie adminów bez udziału graczy. Nagroda dla tego który przyjął więcej adminów z szybkich rekrutacji niż zwykłych podań - olewanie zdania graczy niezbyt się spisuje, - koniec jednogłosowego dobierania adminów DLA GRACZY!

To samo można powiedzieć o muzyce, serwer powinien być 'wielokulturowy' , a były takie pogłoski że gracz odpadał z swoją muzyką

A teraz dalsza część moich propozycji: Jako jeden z niewielu serwerów w sieci(ogólnie) mamy tak długo ciągnięty konkurs (i też czasami jako jedyni), nie chciałbym tego zmieniać ale mogę spróbować polepszyć jego zdolności o kilka bajerów ;] Chciałbym to zrobić, bo to by było unikalne

Poza tym szperanie w sieci, a dokładniej po ruskich , mołdawskich i bułgarskich forach amxx pozwala na inne 'nowości' które nie zawitały na polskich serwerach, przez niewiedzę, dużo poprawiają i zautomatyzują serwer. 1 z paru pomysłów

http://amx-x.ru/viewtopic.php?f=11&t=36861

Zsumujmy - w tej (AKTUALNEJ) sytuacji jest to tylko ranga ! która dodaje swoich adminów, pod swój gust , i resetuje top15 co miesiąc (dla nie TDW) robisz ss'a topki, i wpisujesz komende w konsoli, a potem dodajesz 3x coś w stylu "nick" "hasło" "btz" "a"

 

MAM JEDEN WARUNEK

NIE MAM OCHOTY WSPÓŁPRACOWAĆ Z WERCIĄ, KTÓRA ŚWIADOMIE BLOKUJE DOSTĘP DO SERWERA, GDYBYM NIE 'NALEGAŁ ' TO BY CHYBA TA REKRUTACJA NIE BYŁA OTWORZONA. JAK ODPADNĘ, A PEWNIE TAK BĘDZIE GŁOSUJE NA PIOTRA ;]]

 

  • Like 26
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.03.2018 o 15:31, Nessia. napisał:

Imię:  Magdalena
Nick: Nessia
Wiek:  19
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2h lub więcej
Staż na serwerze:  ponad 3 lata
STEAM: STEAM_0:0:1275054
Znajomość amx (1-10):  8/9
Znajomość FTP (wgrywanie map, pluginów [1-10]):  Tutaj właśnie chodzi o to, że nie miałam nigdy z tym styczności, ale wszystko jest do nauczenia.
Czy miałeś na innej sieci H@ lub J@ (podaj nazwy, bez linków):  nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:   admin dd2
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja? Myślę, że przede wszystkim dlatego, iż jestem bardzo związana z tym serwerem. Od bardzo długiego czasu gram jedynie na ODD2 z przerwami, więc chciałabym w końcu dostać swoje pięć minut i się wykazać. Prawdą jest, że nie posiadam żadnego doświadczenia, ponieważ w sumie nigdy nie zgłaszałam swojej kandydatury do takiej rangi. Mogę jedynie powiedzieć, że szybko się uczę i z pomocą postaram się to bardzo szybko ogarnąć. Poza tym, jest jeszcze Weronika, która myślę, że pomoże jak tylko będzie mogła. Plusem jest moja duża aktywność na forum, przez co będę na bieżąco ze sprawami serwera. Mam również dobry kontakt z adminami oraz przez długi staż na serwerze jestem bardzo rozpoznawalna. Kolejnym plusem jest to, że jestem osobą stanowczą oraz odpowiedzialną. Pełniłam na tej sieci wiele funkcji, również te ważniejsze jak np. Moderator i z tego co mi wiadomo, wywiązywałam się dobrze ze swoich obowiązków. Zdaje sobie sprawę, że może pojawić się jeszcze parę podań, a moje niekoniecznie będzie lepsze od innych, jednak mimo to, proszę o danie mi szansy, a postaram się udowodnić, że była to dobra decyzja.

 

Zostajesz zastępcą opiekuna, gratuluje! 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności