Skocz do zawartości

admini i regulamin


gicik krzys

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: moja ksiezniczka, ogulnie to sie lobie bawic

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: tajska zupka i nwm ktory tam jeszcze mnie slapowal i sie ciskal

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): nie potrzebne

Data i godzina zdarzenia: 14/11/17 , kolo 21:30 i troche wczesniej

Dowody (demko/świadkowie):  demko moge podeslac jezeli bedzie az tak potrzebne

No to po pierwsze czy admini czytaja regulamin? z tego co pamietam to powinni go lepiej znac niz ja :v

no to sytuacja pierwsza, tajska kicka mnie za respa, gdzie nie kampie tylko przebiegam z przed gornego na dluga, potem dostaje slapy za podobna sytuacje. gracze kampia czy paka jest po drugiej stronie to mam specjalnie biegac okrezna droga bo Wam sie nie podoba ze przez respa przebiegne?? hehehe wszyscy co mnie znaja na tym serwerze a to nie malo osob wiedza ze nie kampie tym bardziej na respie a jest ewidentny ZAKAZ KAMPIENIA a nie LOGICZNEGO MYSLENIA wiec no hehehehehe nie bede sobie gry utrudnial bo Wy macie ZAKAZ RESPA I CHU** XDDDDDD

takze tam kiedys byla sytuacja ze dostalem kicka za dokupienie GRANATA SMOKE. XD tez mnie to bawi bo admin najwidoczniej tak bardzo zna regulamin ze powinien wiedziec ze jest zakaz dokupywania GRANATOW HE a nie SMOKOW, przynajmniej tak w regulaminie wiec sie go trzymajcie bardziej

Memento sie wstawil za mna po pierwszej sytuacji bo widzial co bylo grane ale drugi admin dalej swoje ze on ma racje XD no jakbym gral od tygodnia w csa to moze bym Ci przyznal racje ale nie XD

 

@ dostalem bana na 5 minut za kulture, slusznie, ale jakim chu*em mi przedluzacie bana poprzez addban? bo chyba jednak nie masz prawa panie adminie bo nikogo nie obrazilem wiec nie pozdrawiam STRAZNIKU XD

@ElPabloDeLaMori smieje sie bo skarga nie jest na Ciebie XD napisalem ze sie za mna wstawiles, a ciskalem sie na serwerze do reszty nie do Ciebie

robcie tak dalej :3

Edytowane przez vBengvBrosv
  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a nie kickajcie od razu kogos jak dostaniecie zgloszenie ze ktos kampi na respie .... Tylko waszym obawiazkiem jest sprawdzenie tego na wlasne oczy , bo ktos napisze ze ktos ma aima i co zbanujecie go bez sprawdzania bo gracz tak mowi ?  Troche myslenia nie zaszkodzi , powoli odechciewa mi sie tu juz gracz jak patrze na takie sytuacje powtarzajace sie odkad "stara gwardia" odeszla...

  • Like 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu wyzywasz na chacie, to dostajesz bana na 5 min za kulturę, a tekst za tekst jak dobrze pamiętam "kurwa dawaj więcej bana" coś takiego, to za to Ci przedłużyłem.

Pozdrawiam

@vBengvBrosv wstawiłem się za Tobą, bo widziałem całą akcje: Cofałeś z trupa przez tt na long i Cie złapali na tt - cała sytuacja.

@vBengvBrosv wiem, że nie jest, ale ban za kulturę jest mój. :) Obserwowałem trochę chat, prosiłem o kulturę bindem "na serverze obowiązuje kulutra", ale nic nie dało. :/ 

Edytowane przez ElPabloDeLaMori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc:

Po pierwsze:

Każdemu adminowi którego przyjęłam, kazałam przeczytać UWAŻNIE regulamin serwera, nawet kilkukrotnie.

Tutaj proszę, o dokupowaniu smoke nic nie ma, jak widać czarno na białym jest tylko o HE.

7.17 Zabrania się dokupywania HE od[Ostrzeżenie(dla nowych graczy), Kick , 5 minut do 30 minut]

Po drugie:

Radzę sprawdzać takie coś czy ktoś jest na respie po 1:30, a nie gdy widzicie na u@ że ktoś napisał ze jakiś gracz xxx jest na respie, to Wy od razu dajecie mu kicka, tak jak mistrz napisał, gdyby ktoś wam napisał ze ten Pan ma aima to bez sprawdzania Go dalibyście mu bana? Proszę Was, to nie są już żarty.

Przytoczę jeszcze kilka innych spraw tutaj.

Mam dość takich zabawa z wami, jeszcze raz zobaczę albo ssy na fama, evil, rozyebunde czy tego gracza xd, i okażą się czyste lub ssy będą do dupy za przeproszeniem, zabieram admina od razu, jeżeli wiecie o tym że po ssach są czyści to rozpiszcie te demko bardzo dobrze, a nie co chwilę widzę jakieś prośby od nich.

Także skargę zamknę na chwilę obecną, a z adminami sobie porozmawiam na spokojnie. 

  • Like 7
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności