Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Admina


Keni

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick : Keni

2. Kto zawinił? (admin) : Admin

3. Nick oskarżonego : MrocznyZiemniak

4. Steam_ID oskarżonego : http://steamcommunity.com/id/5125125512/

5. Data i godzina zdarzenia : 14.11.2017 godzina coś około 22:30

6. Mapa : am_dust2

7. Opis sytuacji : Bez uzasadnione wyrzucanie z serwera + mute na 30min. Wchodzę na serwer gadam sobie normalnie z Kingiem jak zawsze i nagle dostaję kicka UWAGA za "kulturę", wracam zdenerwowany na serwer i pytam się o co chodzi i kto to zrobił i wielki pan admin MrocznyZiemniak, który wbija raz na 2 tygodnie na serwer daje mi kolejnego kicka po czym zaczyna wyzywać mnie od gimbusów. No to wbijam na serwer po raz 3 i mu mówię, że siedzę na serwerze więcej niż on i że jakby częściej był na serwerze to by wiedział, że co 2 osoba przeklina i nikomu to nie przeszkadza a on zaczyna mnie prowokować mówiąc "a no widzisz" (popisówa przed jego koleżanką najwidoczniej) i daje mi muta na 30minut :). Świadkowie to King i Wiceek.

Demko http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2-1510693500-1510694460.zip 10:00 "Na chuj przeklinasz" 12:28 kick nr 1 13:16 pytanie się kto mnie wyrzucił i za co 13:22 kick nr 2 14:00 mute na 30min 14:17 "Już gimbusiarskie teksty i jeżdżenie po matce" 

2017.11.15-17.57.png

2017.11.15-17.59.png

Edytowane przez Keni
Nowe dowody
  • Like 5
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że na oczy nie widziałeś regulaminu a wieć czytaj uważnie :) 

Zasady zachowywania na serwerze 

2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze.

Admin ma obowiązek

4.1 Utrzymać i odpowiadać za porządek na serwerze.

4.2 Zwracać uwagę/banować osoby łamiące regulamin.

Używałeś wulgaryzmów nie zwracałeś uwagi na moje upomnienia dostałeś kicka robiłeś to dalej to dostałeś mutae, ponieważ było mało osób na serwerze i nie chciałem cię banować daj demko, aby potwierdzić to, co napisałeś wyżej, bo świadek w postaci twojego kolegi jest mało wiarygodny. :) pozdrawiam Ziemniaczek

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie słyszałem żadnych upomnień.

2. Cytuję twoją koleżankę "Na chuj sklinasz"

3. Gadałem z kingiem normalnie jak codziennie i nie obrażałem nikogo.

4. Odpowiadać za porządek na serwerze wyrzucając randomowych graczy za normalną rozmowę.

5. http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2-1510693500-1510694460.zip

Edytowane przez Keni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianzwolak nie widuje cię wgl na serwie a gram od 17 do 23/24 po za tym Keni znam dobrze potrafi się zachować twoje wytłumaczenia i dowody są wyssane z palca. Pozdrawiam :diabelek:

Edytowane przez Bu[K[aJ
Ulepszenie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie jakichkolwiek dowodów, bo te screeny nie są żadnym dowodem potwierdzających sytuację jak i jakiekolwiek słowa, jeśli będziesz dodawał demko to rozpisz to demko co jak i kiedy się tam działo i przede wszystkim @Keni masz opcje edytowania posta, korzystaj z tego zamiast nabijać posty w komentarzach :)

 

Sprawdziłem demko, w dodatku całe, nie bronię komuś przeklinać od czasu do czasu, ale robiłeś to nagminnie, nie dostałeś bana, co grozi za kulturę, a jedynie kicka i mute, skarga bez podstaw bo złamałeś regulamin więc odrzucam.

Edytowane przez Browar
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności