Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Lift12


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16

Ilość spędzanego czasu na forum: Zazwyczaj zaglądam na forum co chwile, czy to na telefonie lub komputerze, więc mogę powiedzieć, że minimalnie cztery godziny codziennie jestem na forum.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak.

Dział, który odpowiada Ci najbardziej: "Wiadomości ze świata", "O Wszystkim", "Na wielkim ekranie", "Q&A", w niedalekiej przyszłości również "Wywiady".

Dlaczego Ty: Tak więc, jestem osobą kreatywną, gdy rozpisuję się na jakiś temat, staram się nie przynudzać i rozpisuje się w najbardziej ciekawy sposób. Z charakteru jestem osobą pomocną, miła i kulturalną, także żeby komuś pomóc to nie ma problemu, służę pomocną w miarę swoich możliwości. Zawsze staram się dążyć do swojego celu, pomimo przeszkód to tak czy siak nigdy nie odpuszczam by dopiąć swego celu. Lubię bardzo pisać recenzje, opowiadania, napisać coś ciekawego. Jeśli dostałbym szanse to bym jej nie zmarnował.

Co chciałbyś wnieść jako redaktor: Na początek chciałbym "ożywić" kącik redaktorski poprzez dodawanie tematów. Głównie to by było pisanie recenzji, wiadomości, opowiadań, żeby użytkownicy mogli sobie poczytać coś ciekawego. Drugą rzecz jaką chciałbym wnieść, to chciałbym stworzyć serie "Dyskusje". Głównym celem serii oczywiście byłoby zintegrowanie użytkowników, poznanie ich zdanie na konkretny temat, wynieść wnioski z tych dyskusji. Oczywiście konkursy też by się pojawiły z mojej strony, ale na pewno nie za szybko.

Link do 3 Twoich prac:

 

Edytowane przez Lift12
  • Like 13
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Dużo to ty się nie wypowiedziałeś w kąciku.Jak ci zależy nie na randze a na pomocy Marinie i urozmaicenia kącika,to postaraj się bardziej.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osobę Cię nie znam, więc nie będę się nt. wypowiadał, dodatkowo jakoś nie wyróżnił mi się Twój nick nigdzie. 

Jeżeli chodzi o podanie, jest trochę błędów, jakbyś przeczytał parę razy przed wysłaniem to na spokojnie byś je zauważył, poza tym napisane schludnie, da się przeczytać bez większych problemów, brak kolorków - to lubię.

Prace, które dodałeś to chyba największy atut tego podania, napisane tak, że nie widać, byś pisał je 5 minut - czyli się trochę postarałeś.

Dodatkowo przydałaby się pomoc Marinie, bo jest sama + teraz na nieobecności.

Na tak.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie? Nie wydaje mi się, że jesteś kimś kto nie jest w stanie tego ogarnąć. Doświadczenie to kwestia czasu, służę pomocą. Myślę, że warto dać Ci szansę :) Recenzje piszesz, ogólnie aktywny jesteś, nie byłoby problemu żeby się dogadać. Powodzenia!

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że większość jest na tak, a podanie leży to zdecydowałam dać ci szansę. 

Zobaczymy co zrobisz z rangą. 

 

Rangę otrzymujesz na okres próbny. Wykaż się ;) 

 

Przyjęty! Gratulacje i witam w zespole! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności