Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][PODANIE] Mefedron


MEFEDRON TO ZIOMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  MEFEDRON TO SZMATA

Wiek: 18

Kilka słów o Tobie:  Mam na imię Michał w tym roku przystępuję do maturki. Moje zainteresowania to sporty
wodne w szczególności takie jak kitesurfing. W cs'a gram parę ładnych latek, posiadałem własny serwer no a teraz gram tylko 
for fun. (jeśli chodzi o mój nick to wiem, że jest dosyć kontrowersyjny i postaram się go ukrócić do "Mefedron" w najbliższym czasie)

Dlaczego starasz się o tę funkcję?:  Często jestem na serwerze, wydaje mi się, że jestem w miarę
 lubiany, nie sprawiam kłopotów no i oczywiście stróżów prawa na serwerze nigdy mało, dr charakteryzuję się tym, że zło czai się za 
każdym rogiem.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?: Coś tam pamiętam z czasów gdy posiadałem własny serwer.

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Dobra.

Staż w grze: Ok. 5/6 lat.

Link do Twojego GameTrackera:  " https://www.gametracker.com/player/MEFEDRON TO SZMATA/193.33.176.143:27015/ "

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Ciężko sprecyzować, staram się być jak najczęściej
w miarę moich możliwości. Natomiast trzymając się ram no to ok. 4h dziennie. (z reguły więcej w weekendy) 

Czy uiścisz składkę adminowską?: Wiadomo, że kaska się najbardziej liczy ale niestety obiecałem sobie, że nigdy już nie
będę wydawał pieniędzy systematycznie na gry i zasady się trzymam. Natomiast jakby spojrzeć na to z innej perspektywy admin to obowiązek a nie 
zabawa więc można powiedzieć, że robię to czysto charytatywnie. 

Edytowane przez MEFEDRON TO ZIOMAL
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na tak, aczkolwiek nie masz wymaganych 10 postów na forum.Powypowiadaj się gdzieś,ale nie spamuj bo @Kasia! Cie zabije :D 

Zapraszam za tydzień !

Edytowane przez Kasia!
Potwierdzam! //Kasia!
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności