Jump to content

Recenzja Filmu: "Historia Zemsty"

Tim0rE
 Share

Recommended Posts

Historia Zemsty

indeks.jpg.13043e3e4c59abf9c609db1987745b4f.jpg

Gatunek:

Thriller

Reżyseria:

Johnny Martin

Scenariusz:

John Mankiewicz, Scott Windhauser

Produkcja:

USA

Premiera:

Świat: 16.03.2017

Główni Bohaterowie:

nicolas-cage-9234498-1-402.jpg.a111bde74238d6a513304008387c1f87.jpgJohn Dromoor (Nicolas Cage)

images.jpg.56c883054ae4bb2b8e4e85467c14de1a.jpgTeena (Anna Hutchison)

images.jpg.e2e9242ecd987a97a8725391ff692db3.jpgBethie Maguire (Talitha Eliana Bateman)

OPIS FILMU:

Teena (Anna Hutchison) jest samotną matką. Wraz z córką mieszka w niewielkim amerykańskim miasteczku. Pewnego wieczoru podczas powrotu z wieczornej imprezy u przyjaciół zostaje napadnięta. Pobita i brutalnie zgwałcona na oczach swojej córki, zostaje porzucona na pewną śmierć. Policji udaje się ująć sprawców. Ci jednak nie przyznają się do winy i wynajmują słynącego z bezwzględności, cenionego adwokata Jaya Kirkpatricka (Don Johnson), zaś ten stara się całkowicie zdyskredytować Teenę i jej zeznania. Prowadzący śledztwo John Dromoor (Nicolas Cage) zamierza zrobić wszystko, by sprawiedliwość zatryumfowała. Nawet jeśli trzeba będzie wymierzyć ją poza salą sądową.

MOJA OCENA:

Szczerze, ten film to nie jest w ogóle nic szczególnego, gwałt, sąd, nieprzyznawanie się do winy, wymierzanie kary na własną rękę. W tym filmie nic nie było czegoś nowego, po prostu taki standard. Myślałem, że aktorzy coś zrobią takiego wow, ale niestety się przeliczyłem. Ogólnie film jest klasyczny jak na thrillera, ja osobiście nie lubię takich filmów, co tematyka się powtarza, film jest nawet godny polecenia, tak więc myślę, że ofensywna 7/10 można wystawić.

Zwiastun:

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+polski-42840

Opis filmu:

http://m.filmweb.pl/film/Historia+zemsty-2017-765527/descs

Edited by Lift12
  • Like 1