Skocz do zawartości

Zmiany


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Zablokował byś żeby na klasach z niewidkami nie dropało perków typu Ninja G.R.O.M(daje grawitke i mniejsza niewidzialność) czy jakoś tak Bo po dropnięciu klasa się buguje i jest całkowicie widoczna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cioterski Kamper

-na kucaka z kosa widocznosc spada do 25 %

-m3 1/4

-xm 1/7

-3x skoki

boze cos bylo wspominane o klasach 1/4.... -.- nawet z m3 1/4 to przesada masz zwinne i z m3 lub xm mozesz se kazdego na hita zdjac jak farcisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi premkami co niszczą się po użyciu to...Masz ten perk na 2, na 1 jakiś śmieć uzywasz 2 (perk co się niszczy po użyciu ) wywala Ci 1, a 2 możesz używać cały czas gdy coś masz na 1. Może trochę źle powiedziałem i możecie niezrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To podaj perki które dają niewidzialność


Sory że nic się ostatnio nie działo ,ale miałem parę prywatnych spraw do załatwienia

 

 

A z tymi premkami co niszczą się po użyciu to...

Masz ten perk na 2, na 1 jakiś śmieć uzywasz 2 (perk co się niszczy po użyciu ) wywala Ci 1, a 2 możesz używać cały czas gdy coś masz na 1. Może trochę źle powiedziałem i możecie niezrozumieć.

 

Podaj nazwy tych perków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
de_aztec
de_dust2
cs_office
de_train
de_kabul
de_westwood_big
cs_1337_assault
de_inferno
de_nuke
de_eldorado
de_dust2002
 
Spis map
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[PREMIUM] Cichy Zabójca 1/1 z AWP, 1/1 z noza i 1/4 z deaga, 1/3 he, można zrobić ja lepsza np za 30 zł ;)

 

Terrorka, pomysł bardzo dobry. Według mnie można by to dać zamiast tego extra Magika. Dlaczego ? Jest nie widzialny kompletnie... Czasami tylko troszkę go widzę, ale to naprawdę rzadko. W dodatku gdy taki magik zdobędzie awp 1/1, autopompe 1/5 to nic tylko kampią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniescie te "posmiertne" statystyki ze srodka tak jak wczesniej bylo z prawej strony bo to stasznie przeszkadza gdy gracze/admini piszą na say i na u@!!!

+ usunięcie kto najwięcej obrażeń zadał 

+ usunięcie z prawego górnego rogu tej czarnej tabliczki "Wyrzuciłeś "nazwa perka" , Awansowałeś do 30000 poziomu 

 to z perkiem można by było przenieść na say  a Awans zrobić tak ja na starym cod  że bliżej statystyk  [Ta tabliczka wyskakuje i zasłania kogo zabiłeś moim zdaniem to wnerwia bo jak chcę zobaczyć to zanim zniknie to już nie widać mojego zabójstwa ]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kraśnikiem, + wgrajcie normalny amx. 

 

+ usunięcie kto najwięcej obrażeń zadał 

+ usunięcie z prawego górnego rogu tej czarnej tabliczki "Wyrzuciłeś "nazwa perka" , Awansowałeś do 30000 poziomu 

 to z perkiem można by było przenieść na say  a Awans zrobić tak ja na starym cod  że bliżej statystyk  [Ta tabliczka wyskakuje i zasłania kogo zabiłeś moim zdaniem to wnerwia bo jak chcę zobaczyć to zanim zniknie to już nie widać mojego zabójstwa ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worm(Premium)1/11 z m4a1 11% z inta do ak47M3tos(Premium)20% obrazen z inta do p90 3 skokiGhost Sniper (Premium)1/1 z awp 35/255 podczas kucania 1/2 z noża ppm 1/2 wybuchniecie po śmierciZgredzik (Premium)1/7 z famasa i 5 minExtreme (Premium XXL)1/1 z scauta 40/255 podczas kucania 1/1 z ppm 20% z inta do autopompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Już podesłałem info wuwuniowi o tych statystykach

 

 

Dzisiaj dodam jeszcze pare perków, tylko najpierw coś skończę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności