Skocz do zawartości

Galeria Deus


deusik

Rekomendowane odpowiedzi

Co do samych prac, niektóre są dobrze zrobione, w kilku wgl napisy nie pasują :/ Popraw wymiary, bo kilka prac jest za duże, ale tak to pracę są całkiem dobrze zrobione. 

Masz tego plusika za starania :hihi:

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka jest serio ładna. W końcu ktoś kto nie robi prac jak jakiś shit. Ogólnie pierwsze prace są pod względem pomysłowości/kolorystyki bardzo bardzo dobre. Napisy tu i ówdzie mnie rażą w oczy, ale nie aż tak bardzo jak połowie galerii tutaj. Druga część prac co dodałeś - coś mi tu nie pasuje. Napisy na pewno nie są okej wszystkie, ale kolorystyka bardzo ładna. Pobaw się czymś w  hd, bez napisów, teksturki, warstwy i dodać plis. Cos w stylu tapety. Jestem ciekawa jak Ci to wyjdzie, bo kolorystyka na samej Twojej sygnaturze mi się bardzo podoba (Ty ją robiłeś, prawda?)

+ W jakim programie robisz?

+ Co do techniki nie jest źle, ale widze małe niedociągnięcia. Musisz spojrzeć pod każdym kątem na prace.

+ Chodzi mi o tą drugą prace :)@deusik

Edytowane przez Weronikaa
..
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace są ładnie i dosyć estetycznie wykonane, lecz nie używaj cały czas tej samej czcionki. Poszukaj na internecie jest masa bardzo fajnych czcionek.

Edytowane przez TomeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace są fajne, ale czcionki nie pasują do nie których prac i wtedy to psuje prace. 

np. tutaj

2 godziny temu, deusik napisał:

Nowe zlecenia 

f1ksu avatar ronaldo.jpg

optimusprim avatar mcgregor.jpg

 

 

Czcionki w ogole nie pasują, 3 działy niżej masz paczki czcionek od Werci i Weronikii i tam masz pare fajnych.

A tak to jest git. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności