Skocz do zawartości

Pytanie dnia v60


Tim0rE

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak. Niemożliwe jest to, że na miliardy układów słonecznych jest tylko jedna "myśląca" (tu sie zastanówmy i przeczekajmy minutą ciszy) cywilizacja. Same historie ludzi o spotkaniu istot pozaziemskich są do głębszego przemyślenia. Powstanie miliona książek, raportarzy czy nawet zdjęć o tej tematyce postanawia pytania bez odpowiedzi. Bardzo polecam książkę (fakt, że czytałam po angielsku, ale jednak godna polecenia dla tych bardziej ambitnych) "Area 51" Bob Mayer. Fakt, że naciągane itp, ale fajnie sie czyta. Mam jeszcze jedna o strefie 51, ale zapomniałam tytułu. Jak ktoś chce to poszukam i podeśle, ale to bardziej fantasy. 

Wracając. Nie ma możliwości, żebyśmy byli sami we wszechświecie. Musimy teraz czekać na wiarygodniejsze informacje :)
 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie w tych tematach sie zaglebiac choc bez konkretnych dowodow ciezko uwierzyć. Wiec raczej nie choc licze na to, ze gdzies ktos jest i da znac (i nam łbów nie urwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę... A nawet jestem pewien, że gdzieś ono istnieje... Bo wystarczy policzyć ile jest gwiazd... Następnie załóżmy, że 10% z nich ma planety skaliste (typu Ziemi). A następnie założyć, że 1% z nich jest planetą na którą istnieje życie... I już mamy wielkie szanse, że istnieje inna inteligentna cywilizacja... Ba jakieś tam życie na pewno jest... Ale to może być coś na wzór naszych roślin czy prostych zwierząt...

 

Ahhh.. ta moja niby poezja

@aassingo to moja praca tylko, że wziąłem z pracy która napisałem sam bo kiedyś jakiś typo się o to zapytał ...

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno istnieje. Na świecie są miliardy przeróżnych galaktyk, to dlaczego nie miało by istnieć? 

 

40 minut temu, Polar napisał:

Wierzę... A nawet jestem pewien, że gdzieś ono istnieje... Bo wystarczy policzyć ile jest gwiazd... Następnie załóżmy, że 10% z nich ma planety skaliste (typu Ziemi). A następnie założyć, że 1% z nich jest planetą na którą istnieje życie... I już mamy wielkie szanse, że istnieje inna inteligentna cywilizacja... Ba jakieś tam życie na pewno jest... Ale to może być coś na wzór naszych roślin czy prostych zwierząt...

 

Ahhh.. ta moja niby poezja

 

XDXDXDXD, znowu to samo XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tim0rE zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności