Skocz do zawartości

Propozycja Nekromanta


Slash

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jak można zauważyć na każdym serwerze praktycznie nekromanta ma 2 apteczki przynajmniej ja tak się czesto napotykam ;) Na naszym jest jedna ;/ a za to że można swojego kolege przywrócic do życia jak nie to mozecie mnie poprawic :) Moja propozycja polega na zmienieniu Wskrzeszenia na dodanie 1 apteczki i 1/6 że na nowo sie odrodzimy.

Pozdrawiam :)

EDIT: P.S zapomiałem dodac że można też zrobić (jakoś) xd np że te apteczki zależne od inty np max leczenia na sekunde (max 3sec-4) wynosi 30 ;) czyli w sumie można sie uleczyc 90-120 hp :)

Edytowane przez Slash
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja ^^ , ale jest klasa sanitariusz  ktory posiada 3 apteczki. Pozatym jak masz jakies propozycje do cod  to pisz w tym temacie :

https://forum.cs-classic.pl/topic/46344-cod-350sprawy-serwera/?page=37&tab=comments#comment-378786 

Edytowane przez h0w
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest ten sanitariusz no ale ona jest "raczej nie grywalna" z przykroscią to mowic ale wlasnie tym moim zdaniem trzeba sie zająć też bo 3-5 klas graja cały czas a reszta jest po prostu nie używana przez graczy moim zdaniem to trzeba zbalansowac.  klasa sanitariusz jest kompletnie bez użyteczna i jak na tym i na innych codach po prostu nią nie graja. Zawsze może być inny odpowiednik sanitariusza c'nie? ;) no a jak tak bardzą chcecie zostawic tego sanitariusza no to zamiast tej apteczki coś innego zapraszam do składania propozycji :) np. 1/10 na odbicie pocisku i zadanie go przeciwnikowi ;)

//Staraj się używać opcji edytuj ~ @Mercus**

Edytowane przez Mercus**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Itachi Uchiha
19 godzin temu, Slash napisał:

EDIT: P.S zapomiałem dodac że można też zrobić (jakoś) xd np że te apteczki zależne od inty np max leczenia na sekunde (max 3sec-4) wynosi 30 ;) czyli w sumie można sie uleczyc 90-120 hp :)

Nekromanta ma już coś takiego.

PS: Grałem nekromantą do 90 levelu i wiem, że od inteligencji zależy to, ile będziemy się leczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojdoss zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności