Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanie - polski_sniper


erii

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: polski_sniper
2. Imię: filip 
3. Wiek: 18 
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6/7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak 
6. Składka (tak/nie): tak 
8. Parę słów o sobie **: witam jestem filip mieszkam w Radomiu mam 18 lat  interesuje sie esportem pirotechniką i sztukami walki  na serwie gram ponad pol roku znają mnie tam chyba wszyscy większość mojej gry spędzam na serwie . staram sie byc mily dla kazdego ogólnie jestem pozytywną osobą   .wielokrotnie kupowalem vipa na serwie 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: adminem chciałbym zostać ponieważ jak gram wieczorami i nie ma admina na serwie panuje nie mila atmosfera i nie da sie normalnie grac oraz  mógłbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwie  
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 5 h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): gram conajmniej 5 dni w tygodniu najczęściej od 20 do rana 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: na tym koncie mam 300 h ale miałem więcej kont 
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak oraz w cs 1.6 mialem wielokrotnie admina 
Edytowane przez polski_sniper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak  Polskiego Snajpera znają chyba wszyscy jest :

Ogarniety  Miły Opanowany  Kulturalny Inteligentny 

 

Prawde mówiąc mógłbym tak jeszcze wymieniać z godzinkę, ale po co moim zdaniem aktualnie nie ma lepszego kandydata na to stanowisko.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK  :).

[+] ostatnio dużo czasu spędza na serwerze a aktywny admin jak najbardziej się przyda :)
[+] ogarnięty
[+] wiek
[+]kultura

Jedynym minusem jest to, że w gt widniejesz tylko od 2 tygodni, aczkolwiek myślę że szybko to nadrobisz.;)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TAK

+ Bardzo często widuje cię na serwerze

+ ogarnięty

+mikro,składka

nawet rozpisane podanie,pozatym jest mało jest adminów na serwerze więc napewno przydał byś się na to stanowisko ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności