Skocz do zawartości

Trudności...


PrawaRekaBoga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mając na uwadze ostatnie dni w grze chciałbym powiedzieć, że po niedawnym resecie często zacina mi się gra, wyrzuca mnie po prostu z niej i trzeba wchodzić od nowa i od nowa starać się o swoje wyniki. Nie jest to przyjemne gdyż dzieje się to bardzo często, nawet co 10 minut, tak, że więcej uruchamiania gry niż samego grania. Nie pomogło nawet usunięcie Cs'a i zainstalowanie go od nowa. Wiem, że problem dotyczy też kilku innych graczy choć nie wszystkich. Rozmawiałem z Nimi i mają ten sam problem. Wiecie co się dzieje? Stało się tak po resecie więc może Góra wie o co chodzi? Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić? Piszcie jeśli coś wiecie bo przecież każdy chce tu miło i przyjemnie spędzić czas. 

Edit 1: A co z graczami właśnie na non steamie? Wcześniej nikt z nas nie miał takiego problemu.

Edytowane przez PrawaRekaBoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz byłem tego świadkiem, większość jak nie wszyscy gracze grający na ns'ie dostają tzw. "Laga" a ich wywala z gry. Gracze grający na steam nie mają z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był zbędny, już mówiłem, że nie wiadomo co powoduje te crashe.. Najprawdopopodobniej są to błędy pluginu na modele lub samych modeli. Muszę zatrzymać plugin z modelami, a jak to nie pomoże to już nie wiem. Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vaaS zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności