Jump to content

Trudności...


PrawaRekaBoga
 Share

Recommended Posts

Witam. Mając na uwadze ostatnie dni w grze chciałbym powiedzieć, że po niedawnym resecie często zacina mi się gra, wyrzuca mnie po prostu z niej i trzeba wchodzić od nowa i od nowa starać się o swoje wyniki. Nie jest to przyjemne gdyż dzieje się to bardzo często, nawet co 10 minut, tak, że więcej uruchamiania gry niż samego grania. Nie pomogło nawet usunięcie Cs'a i zainstalowanie go od nowa. Wiem, że problem dotyczy też kilku innych graczy choć nie wszystkich. Rozmawiałem z Nimi i mają ten sam problem. Wiecie co się dzieje? Stało się tak po resecie więc może Góra wie o co chodzi? Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić? Piszcie jeśli coś wiecie bo przecież każdy chce tu miło i przyjemnie spędzić czas. 

Edit 1: A co z graczami właśnie na non steamie? Wcześniej nikt z nas nie miał takiego problemu.

Edited by PrawaRekaBoga
Link to comment
Share on other sites

Nie raz byłem tego świadkiem, większość jak nie wszyscy gracze grający na ns'ie dostają tzw. "Laga" a ich wywala z gry. Gracze grający na steam nie mają z tym problemu.

Link to comment
Share on other sites

Ten temat był zbędny, już mówiłem, że nie wiadomo co powoduje te crashe.. Najprawdopopodobniej są to błędy pluginu na modele lub samych modeli. Muszę zatrzymać plugin z modelami, a jak to nie pomoże to już nie wiem. Temat zamykam.

Link to comment
Share on other sites

  • vaaS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy