Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skraga Zabity


Wyimaginowanyy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:wyimaginowany

Nick oskarżonego:ZabityZaBity

IP/SID oskarżonego (komenda status):To admin.

Godzina i data przewinienia:24.12.2017 - 16:58:49 

Opis sytuacji:gralismy we 2  bylem w tt poszlem afk na specta i dostalem bana za ucieczke z tt;_;

Dowody (demo, SS, świadkowie):HLTV

Uwagi (opcjonalne):Ta osoba nie nadaje sie na admina poza tym dzis dostalem 3x slaya na mapie jak gralem nie wiem z jakiego powdu ;v

  •  
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszeDLES na speca zgadza sie tyle ze z tt jak jest hltv tzn bylo to akcja bedzie szybka Marcin obczai i bedzie zamek caly czas afczyles zostawales sam afczyles robiles 2 skoki stawales na 20 sec wiec sleje szly sam jestes nastaviony offensyvnie do mnie wiec ja nie bede okazywal mojego miekkiego serduszka /STANDARD/ mapka arctic bylismy sami byles w tt poszedles do spec wywalilo mnie do tt i ty byles w spec poszla banicja i moglem sie cieszyc milym skakniem w samotnosci przed otwarcuiem wigiljnego karpia 

 

 

mieweam tu juz admina i mysle ze sie sprawdzalem bywalt bany za ad ale to bujdy 

afk- Away From Keyboard  nie ruszales sie nie skakales mimo ze byles ostatni i 14 osob patrzy jak gapisz sie w ziemie  tak na pewno to noe byl afk za bardzo chyba nick wziales sobie do serca 

Edytowane przez ZabityZaBity
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na abstract moze stalem ale byl poczatek rund wszycy grali a ze na chwile stanalem to nie znaczy ze jestem afk i trzeba mnie killac a na arcticu po co mialbym uciekac z tt skoro bylismy sami, powiedz mi specjalnie chciale bana dostac jezeli siedialem na tym spect i nie dolaczalem do druzyny to chyba oczywiste ze bylem afk bo nie czaje jeszcze przy adminie nie pograzaj sie gosciu. Admin ma przede wszystki pilnowac porzadku na serwerze i starac sie zeby innym gracza grlo sie jak najlepiej na tym serwerze a nie dawacc bany za wymyslone sytuacje po co piszesz podanie skoro nie nadajesz sie na ta funkcje

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności