Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na super admina


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: orzeł

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Eragonik

4. Steam_ID oskarżonego: - 

5. Data i godzina zdarzenia: 27.12, 20:44

6. Mapa: am_starndet_v2

7. Opis sytuacji: SUPER ADMIN (czyt.Eragonik) afczy sobie na respie, nie widzę, żeby wychylał, więc idę na respa, a on dalej się nie rusza, więc zabiłem go, po czym dostałem kicka za rusha #XD. Potem wchodzę na serwer i mówię "Ty chyba jakiś przyjebany jesteś", po czym mute na 30 min,  a jak on się wyzywa ze sniperem lub inni gracze sie obrażają, to najpierw kilka razy uopmina #XDv2. Potem Napisałem na czacie przyjebany admin i dostałem perma #XDv3

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):Sonuś, King, Polski_sniper, demko dodam jak będzie (o ile wgl się przyda), http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_stranded_v2-1514403780-1514404740.zip 


Dzięki Sonuś za demko <3

Edytowane przez orzeł
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu demko http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_stranded_v2-1514403780-1514404740.zip

Byłym przy tym ja "orzeł" Dostał permametnego bana za Obrażenie admina Eragonik powinien dać bana na 8 h góra 24h ale perm?

Jest jakaś farowka w tym bo jak Polski_sniper wyzywa się z graczami lub Eragonik z graczami to To daje upomnienie to się nazywa "Faworka"

A tobie odrazu perma?

 

 

4.3 Dawać jako członek administracji przykład innym graczom.

A nie wyzywać graczy.. 

@lk

Edytowane przez SoNuŚ.
Błąd Ortograficzny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszytko bo bylem świadkiem całego zajścia Eragoniik niesłuszne zbanowal permanentnie orła za obraze admina do której by niedoszło gdyby zrozumiał ze jak sie ma cos do załatwienia to sie idzie na spekta a nie kampi a potem pretensje ze ktoś raszuje Moimi zdaniem to właśnie on powinien zapoznać sie z regulaminem a nie odsyłać innych graczy do przeczytania 

Oraz inna sytuacja jak zbanowal 2 graczy którzy powiedzieli mi ze młodszy kolega eragoniak wyzywa wszystkich oraz mówi ze pierd## Admina (mnie)  przy Eragoniku i zaraz po tym dostali bany do tej pory nie dowiedziałam się dlaczego ich zbanowal 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga przyjęta

Eragonik dał perma nie podając żadnego powodu poza tym na demku mówił, że zgłosił się do opiekuna zęby zmienił bana ani do mnie ani do browara nic nie napisał. Gracz został odbanowany, a Eragonik zostanie stosownie ukarany

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności